Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard Hp 16 Gb Ddr4 3200 Sodimm-hukommelse 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm

Hewlett-PackardHukommelseEAN: 0197192782033
Pris fra 1.753 krtil 3.744 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.991 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hp 16 Gb Ddr4 3200 Sodimm-hukommelse 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1753 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP DDR4 SDRAM 16GB 3200MHz SO DIMM 260-PIN
1.753 kr
Til butik
HP DDR4 SDRAM 16GB 3200MHz SO DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

HP - DDR4 - modul - 16 GB: 1 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz - 1.2 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 8C4X9AA
EAN: 0197192782033
Varenr.: 1001842123
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp 16 Gb Ddr4 3200 Sodimm-hukommelse 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
3.744 kr
Til butik
Hp 16 Gb Ddr4 3200 Sodimm-hukommelse 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm billede

Produktinformation

16 GB DDR4 3200 MHz forbedrer multitasking og app-respons 260-pin SO-DIMM, kompakt formfaktor der passer til tynde business-laptops 1,2 V lavspændingsdesign sænker strømforbruget og forlænger batterilevetiden Kompatibel med HP EliteBook og ProBook G10-serien, Windows 10/11 3 års garanti og testet erhvervskompatibilitet for pålidelig oppetid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Hukommelse
Artikel nr.: 8C4X9AA
EAN: 0197192782033
Varenr.: 5020029598

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp 16 Gb Ddr4 3200 Sodimm-hukommelse 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp 16 Gb Ddr4 3200 Sodimm-hukommelse 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.753 kr1.753 krKøb
2Dustin DK3.744 kr3.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hp 16 Gb Ddr4 3200 Sodimm-hukommelse 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm

PriceData har fulgt prisen på Hp 16 Gb Ddr4 3200 Sodimm-hukommelse 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm i 146 dage. Laveste pris i perioden er 1.299 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 2.160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.795 kr.

Den nuværende pris på 1.753 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Hp 16 Gb Ddr4 3200 Sodimm-hukommelse 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Hp 16 Gb Ddr4 3200 Sodimm-hukommelse 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20261.753 kr94 kr (5%)
18. apr. 20261.847 kr190 kr (9%)
2. apr. 20262.037 kr76 kr (4%)
12. mar. 20262.113 kr47 kr (2%)
18. feb. 20262.160 kr286 kr (15%)
11. feb. 20261.874 kr27 kr (1%)
10. feb. 20261.847 kr9 kr (0%)
9. feb. 20261.838 kr251 kr (16%)
8. feb. 20261.587 kr195 kr (14%)
11. jan. 20261.392 kr93 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret