Gå til hovedindhold

Hombli - Smart Doorbell 2 Sæt - Doorbell 2 + Chime 2

HombliCentral styring af hjemmetEAN: 8719323918405
Pris fra 634 krtil 1.329 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 695 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 369,95 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Hombli - Smart Doorbell 2 Sæt - Doorbell 2 + Chime 2 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 634 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hombli Smart Doorbell Pack - Black
634 kr
Til butik
Hombli Smart Doorbell Pack - Black billede

Produktinformation

Tag din smart home-oplevelse til næste niveau med Hombli Smart Doorbell

Produktspecifikationer

Mærke: Hombli
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: HBDP-0100
EAN: 8719323918405
Varenr.: 3013710
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Hombli Smart Dørklokke Sæt Sort
-50%745 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hombli Smart Dørklokke Sæt Sort billede

Produktinformation

Tag din Smart Home oplevelse til næste niveau med Hombli Smart Doorbell og Hombli Chime, den perfekte kombination. Fuld HD - 140° vidvinkelvisning, To-vejs lyd, Vejrbestandig IP65, Bevægelsesdetektering, Indbygget batteri, Kombineret Hombli Smart Doorbell og Hombli Chime er den bedste måde både at være opmærksom på, hvornår og hvem der er ved din dør til enhver tid, og også være i stand til at høre, hvis nogen ringer på din dørklokke. Smart Doorbell med sit slanke sorte design, er ikke kun en smart videodørklokke, der kan vise, hvem der ringede på din dørklokke og give dig besked på din smartphone. Den kan også registrere enhver, der passerer døren, og du kan kommunikere med enhver af dine (ubudne) gæster via 2-vejs lydsystemet. Med Hombli Chime kan du også høre en traditionel dørklokke udover at få notifikationer på din telefon. Forbind din Smart dørklokke med en eller flere klokker for at høre ringeklokken overalt i dit hjem. Hombli Chime 2 har en ekstra højlydt højttaler med en justerbar lydstyrke på 25dB til 110dB. Med de 21 inkluderede forskellige lydalarmer kan du vælge din foretrukne lydalarm. Det flotte kompakte design med stoffinish passer perfekt ind i ethvert hjem. Se, hør og tal med besøgende ved døren gennem 2-vejs Audio-funktionen i Hombli-appen på din smartphone. Bed pakkeuddeleren om at levere pakken til dine naboer, for eksempel mens du er på kontoret. Se live eller optagede videobilleder til enhver tid på din smartphone. Dørklokken med kamera og WiFi fanger alt i området omkring din hoveddør takket være den brede 140° vidvinkel. Selv i mørke kan du se, hvem der er foran din dør, takket være den infrarøde nattesynsfunktion. Dørklokken er IP65 vandtæt og modstandsdygtig over for regn og sne. Den smarte dørklokke har – som navnet afslører – mange nyttige smarte funktioner. Du får en automatisk notifikation på din smartphone, når nogen ringer på dørklokken, får en besked, så snart den registrerer bevægelse (kun hvis den er konfigureret på forhånd), og forbinder den nemt til håndfri stemmeassistenter såsom Google Assistant eller Amazon Alexa. Dørklokken med kamera og WiFi kan bruges i kombination med et Micro SD-kort (maksimal kapacitet 128GB). På denne måde gemmer du dine videoer og billeder gratis og kan afspille dem igen - uden betalt abonnement som hos mange andre dørklokkeudbydere. Hombli Smart Doorbell monteres nemt med dobbeltsidet 3M tape eller skruer og det medfølgende vægbeslag. Du kan vælge mellem et normalt beslag ("Bracket") og et med en optimeret synsvinkel over dit indgangsparti ("Corner Mount"). Installation kan ske med ledninger til din traditionelle dørklokke eller helt trådløst med det indbyggede batteri.

Produktspecifikationer

Mærke: Hombli
Kategori: Dørklokker
EAN: 8719323918405
Varenr.: C35248
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hombli - Smart Doorbell 2 Sæt - Doorbell 2 + Chime 2
-39%749,95 kr
Før 1.229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hombli - Smart Doorbell 2 Promo Pack (Doorbell 2 +
1.249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hombli Smart Doorbell Pack Black
1.319 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hombli Smart Doorbell 2 - - med kamera
1.329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hombli - Smart Doorbell 2 Sæt - Doorbell 2 + Chime 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hombli - Smart Doorbell 2 Sæt - Doorbell 2 + Chime 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK634 kr673 krKøb
2Teknikproffset DK745 kr804 krKøb
3Gucca.dk749,95 kr749,95 krKøb
4CompuMail DK1.249 kr1.249 krKøb
5Ultrashop1.319 kr1.319 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.329 kr1.329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hombli - Smart Doorbell 2 Sæt - Doorbell 2 + Chime 2

PriceData har fulgt prisen på Hombli - Smart Doorbell 2 Sæt - Doorbell 2 + Chime 2 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 369,95 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 1.637 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.077 kr.

Den nuværende pris på 634 kr er 41% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Hombli - Smart Doorbell 2 Sæt - Doorbell 2 + Chime 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Hombli - Smart Doorbell 2 Sæt - Doorbell 2 + Chime 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026634 kr1 kr (0%)
28. maj 2026633 kr1 kr (0%)
7. maj 2026634 kr1 kr (0%)
2. maj 2026633 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026634 kr468 kr (42%)
22. apr. 20261.102 kr23 kr (2%)
20. apr. 20261.079 kr280 kr (35%)
11. apr. 2026799 kr280 kr (26%)
8. apr. 20261.079 kr5 kr (0%)
7. apr. 20261.084 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret