Gå til hovedindhold

HiluX D1 G3 Dæmpbar LED Driver 12V/230V - 1-4 Udgange

HiluXBelysningEAN: 5714255010077
Pris fra 144,55 krtil 189 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 44,45 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101 kr 18. maj

Sammenlign priser på HiluX D1 G3 Dæmpbar LED Driver 12V/230V - 1-4 Udgange og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144.55 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HiluX D1 Gen3 LED Driver 1-4 spot - Dæmpbar
144,55 kr
Til butik
HiluX D1 Gen3 LED Driver 1-4 spot - Dæmpbar billede

Produktinformation

Opgrader dit belysningssystem med HiluX D1 Gen3 LED Driver, designet til effektivt at drive mellem 1 og 4 LED spots. Denne 12W, 12V DC driver er ikke blot kraftfuld, men også fleksibel med sin dæmpningsfunktion, som tillader justering af lysintensiteten f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Strømforsyning
EAN: 5714255010077
Varenr.: 15842073903439
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HiluX D1 Gen3 LED Driver 1-4 spot - Dimmable
153 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HiluX D1 Gen3 LED Driver 1-4 spot - Dæmpbar
153 kr
Til butik
HiluX D1 Gen3 LED Driver 1-4 spot - Dæmpbar billede

Produktinformation

HiluX D1 Gen3 LED Driver 1-4 Spot - Dæmpbar Opgrader dit belysningssystem med HiluX D1 Gen3 LED Driver, designet til effektivt at drive mellem 1 og 4 LED spots. Denne 12W, 12V DC driver er ikke blot kraftfuld, men også fleksibel med sin dæmpningsfunktion, som tillader justering af lysintensiteten for at skabe den perfekte atmosfære i ethvert rum.

Produktspecifikationer

Mærke: HiluX
Kategori: Drivere spoler og transformatore
Artikel nr.: 5714255010077
EAN: 5714255010077
Varenr.: 3264948
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hilux D1 LED driver, dæmpbar, 12V, 12W
159 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hilux D1 LED driver, dæmpbar, 12V, 12W
159 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
HiluX D1 G3 Dæmpbar LED Driver 12V/230V - 1-4 Udgange
189 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hilux D1 LED driver, dæmpbar, 12V, 12W
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HiluX D1 G3 Dæmpbar LED Driver 12V/230V - 1-4 Udgange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HiluX D1 G3 Dæmpbar LED Driver 12V/230V - 1-4 Udgange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN144,55 kr144,55 krKøb
2CS MEGASTORE DK153 kr192 krKøb
3Proshop DK153 kr192 krKøb
4Greenline159 kr159 krKøb
5LavprisEl159 kr159 krKøb
6DetLED.dk189 kr189 krKøb
7BilligVVS DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HiluX D1 G3 Dæmpbar LED Driver 12V/230V - 1-4 Udgange

PriceData har fulgt prisen på HiluX D1 G3 Dæmpbar LED Driver 12V/230V - 1-4 Udgange i 182 dage. Laveste pris i perioden er 101 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 144,55 kr er 18% over normalprisen. Prisen er steget 36% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for HiluX D1 G3 Dæmpbar LED Driver 12V/230V - 1-4 Udgange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for HiluX D1 G3 Dæmpbar LED Driver 12V/230V - 1-4 Udgange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026144,55 kr43,55 kr (43%)
18. maj 2026101 kr1 kr (1%)
17. maj 2026102 kr1 kr (1%)
16. maj 2026103 kr1 kr (1%)
15. maj 2026104 kr1 kr (1%)
14. maj 2026105 kr1 kr (1%)
13. maj 2026106 kr1 kr (1%)
7. apr. 2026107 kr1 kr (1%)
6. apr. 2026108 kr1 kr (1%)
5. apr. 2026109 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret