Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen OPUS 66 afdækning for lysdæmper type MEK-D, hvid

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302143783
Pris fra 42 krtil 60,01 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 18,01 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OPUS 66 afdækning for lysdæmper type MEK-D, hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OPUS66 AFD.SÆT MEK-D DIMMER, H
42 kr
Til butik
OPUS66 AFD.SÆT MEK-D DIMMER, H billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 500N6110
EAN: 5703302143783
Varenr.: 1872181
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 66 tangent for lysdæmper MEK-D
43 kr
Til butik
LK Opus 66 tangent for lysdæmper MEK-D billede

Produktinformation

Opgrader din el-installation med Opus 66 Denne LK Opus 66 tangent for lysdæmper MEK-D er en avanceret og praktisk løsning til styring af lysstyrken i boliger og bygninger. Den kan bruges til at dæmpe både gløde- og halogenpærer samt LED-lyskilder og kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
EAN: 5703302143783
Varenr.: 1067004161
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Opus ® 66 Afdækning For Mek-d Lysdæmper Hvid
47 kr
Til butik
Opus ® 66 Afdækning For Mek-d Lysdæmper Hvid billede

Produktinformation

LK FUGA-rammer, -dåser og underlag er testet sammen med LK FUGA-indsatse. Schneider Electric kan ikke garantere for kvaliteten og overholdelse af gældende standarder, såfremt LK FUGA-produkter anvendes med produkter fra andre fabrikater.

Produktspecifikationer

Kategori: OPUS - Tangenter & afdækning hvid
EAN: 5703302143783
Varenr.: 115771
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 afdækning for lysdæmper MEK-D, hvid
48 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 afdækning for lysdæmper mek-d
51 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OPUS 66 afdækning for lysdæmper type MEK-D, hvid
60,01 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OPUS 66 afdækning for lysdæmper type MEK-D, hvid
60,01 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OPUS 66 afdækning for lysdæmper type MEK-D, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OPUS 66 afdækning for lysdæmper type MEK-D, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb
2LavprisEl43 kr43 krKøb
3Elvvs.dk47 kr47 krKøb
4BilligVVS DK48 kr48 krKøb
5Greenline51 kr51 krKøb
6EL-GROSSISTEN60,01 kr60,01 krKøb
7EL-NETSALG60,01 kr60,01 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OPUS 66 afdækning for lysdæmper type MEK-D, hvid

PriceData har fulgt prisen på OPUS 66 afdækning for lysdæmper type MEK-D, hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for OPUS 66 afdækning for lysdæmper type MEK-D, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for OPUS 66 afdækning for lysdæmper type MEK-D, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202642 kr3 kr (7%)
11. maj 202645 kr1 kr (2%)
7. maj 202646 kr1 kr (2%)
6. maj 202645 kr1 kr (2%)
5. maj 202646 kr1 kr (2%)
30. apr. 202645 kr1 kr (2%)
22. apr. 202646 kr1 kr (2%)
20. apr. 202645 kr3 kr (7%)
15. apr. 202642 kr2 kr (5%)
10. apr. 202644 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret