Gå til hovedindhold

HIK VISION HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P NVR 8 Kanal AcuSense

HIK VISIONEAN: 6931847175092
Pris fra 2.268 krtil 3.259 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 991 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.065 kr 8. maj

Sammenlign priser på HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P NVR 8 Kanal AcuSense og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2268 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P NVR 8 Kanal AcuSense
2.268 kr
Til butik
HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P NVR 8 Kanal AcuSense billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS-7608NXI-K2/8P
EAN: 6931847175092
Varenr.: 1000689245
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hikvision Pro Series DS-7608NXI-K2/8P -
2.537 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hikvision 8-ch PoE 1U K Series AcuSense
3.259 kr
Til butik
Hikvision 8-ch PoE 1U K Series AcuSense billede

Produktinformation

Oplev intelligent overvågning med Hikvision 8-ch PoE 1U K Series AcuSense, modelnummer DS-7608NXI-K2/8P. Dette avancerede netværksvideokamera-system tilbyder en alsidig 8-kanals PoE (Power over Ethernet) konfiguration, der sikrer nem installation og strøm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Netværksvideorecordere (NVR)
EAN: 6931847175092
Varenr.: 25018

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P NVR 8 Kanal AcuSense koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P NVR 8 Kanal AcuSense koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.268 kr2.268 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.537 kr2.537 krKøb
3Ultrashop3.259 kr3.259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P NVR 8 Kanal AcuSense

PriceData har fulgt prisen på HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P NVR 8 Kanal AcuSense i 106 dage. Laveste pris i perioden er 2.065 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 3.259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.364 kr.

Den nuværende pris på 2.268 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P NVR 8 Kanal AcuSense. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P NVR 8 Kanal AcuSense de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.268 kr5 kr (0%)
24. maj 20262.263 kr5 kr (0%)
23. maj 20262.258 kr9 kr (0%)
22. maj 20262.267 kr3 kr (0%)
20. maj 20262.264 kr4 kr (0%)
17. maj 20262.260 kr5 kr (0%)
16. maj 20262.265 kr6 kr (0%)
15. maj 20262.259 kr17 kr (1%)
13. maj 20262.242 kr177 kr (9%)
8. maj 20262.065 kr193 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret