Gå til hovedindhold

HIK VISION HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P/VPro(STD) 8-kanals NVR med AcuSeek

HIK VISIONEAN: 6936422186029
Pris fra 2.784 krtil 3.044 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 260 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P/VPro(STD) 8-kanals NVR med AcuSeek og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2784 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P/VPro(STD) NVR 8 Kanal AcuSeek
2.784 kr
Til butik
HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P/VPro(STD) NVR 8 Kanal AcuSeek billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS-7608NXI-K2/8P/VPro(STD)
EAN: 6936422186029
Varenr.: 1004256960
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P/VPro(STD) 8-kanals NVR med AcuSeek
3.044 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P/VPro(STD) 8-kanals NVR med AcuSeek koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P/VPro(STD) 8-kanals NVR med AcuSeek koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.784 kr2.784 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.044 kr3.044 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P/VPro(STD) 8-kanals NVR med AcuSeek

PriceData har fulgt prisen på HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P/VPro(STD) 8-kanals NVR med AcuSeek i 11 dage. Laveste pris i perioden er 2.784 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 2.983 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.884 kr.

Den nuværende pris på 2.784 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P/VPro(STD) 8-kanals NVR med AcuSeek. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for HIKVISION DS-7608NXI-K2/8P/VPro(STD) 8-kanals NVR med AcuSeek de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.784 kr199 kr (7%)
22. maj 20262.983 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret