Gå til hovedindhold

Hansgrohe HG Focus m.udtræk.høj tud - med høj udtrækstud med 2 stråletyper HG nr. 31815

HansgroheSanitetEAN: 4011097718187
Pris fra 1.600 krtil 2.423,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 823,75 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.339 kr 30. apr.

Sammenlign priser på HG Focus m.udtræk.høj tud - med høj udtrækstud med 2 stråletyper HG nr. 31815 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1600 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus M41 kkkenarmatur, udtrk, C-tud, 1-grebs, krom
1.600 kr
Til butik
Hansgrohe Focus M41 kkkenarmatur, udtrk, C-tud, 1-grebs, krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: WATTOO.DK VVS Vandhaner Kkkenarmaturer
EAN: 4011097718187
Varenr.: 705990104
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Focus m.udtræk.høj tud - med høj udtrækstud med 2 stråletyper HG nr. 31815
1.769 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur 240 med udtræksbruser, 2jet, krom
1.959,35 kr
Til butik
Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur 240 med udtræksbruser, 2jet, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Focus M41 med udtrækstud det sikre vidunder til køkkenetEt køkkenarmatur med udtrækstud er noget, du aldrig igen vil undvære. En udtrækstud gør det ikke kun nemt at fylde gryder, der står ved siden af vasken og skylle grøntsager, men letter ogs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4011097718187
Varenr.: 15842751709519
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.999 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
-6%2.069 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Focus køkkenarmatur m/udtræksbruser
2.092,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus 240 køkkenarmatur med udtræk, krom
2.319 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus M41 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
2.399 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Focus køkkenarmatur med udtrækstud
2.423,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Focus m.udtræk.høj tud - med høj udtrækstud med 2 stråletyper HG nr. 31815 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Focus m.udtræk.høj tud - med høj udtrækstud med 2 stråletyper HG nr. 31815 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.600 kr1.600 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.769 kr1.769 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.959,35 kr1.959,35 krKøb
4CompletVVS1.999 kr1.999 krKøb
5LavprisVVS2.069 kr2.069 krKøb
6MaintainIt2.092,5 kr2.092,5 krKøb
7Proshop DK2.319 kr2.319 krKøb
8BilligVVS DK2.399 kr2.399 krKøb
9vvsfittings.dk2.423,75 kr2.423,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HG Focus m.udtræk.høj tud - med høj udtrækstud med 2 stråletyper HG nr. 31815

PriceData har fulgt prisen på HG Focus m.udtræk.høj tud - med høj udtrækstud med 2 stråletyper HG nr. 31815 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.339 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 1.765 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.633 kr.

Den nuværende pris på 1.600 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for HG Focus m.udtræk.høj tud - med høj udtrækstud med 2 stråletyper HG nr. 31815. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for HG Focus m.udtræk.høj tud - med høj udtrækstud med 2 stråletyper HG nr. 31815 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.600 kr131 kr (8%)
26. maj 20261.731 kr131 kr (8%)
23. maj 20261.600 kr141 kr (8%)
22. maj 20261.741 kr141 kr (9%)
8. maj 20261.600 kr124 kr (7%)
7. maj 20261.724 kr231 kr (15%)
5. maj 20261.493 kr154 kr (12%)
30. apr. 20261.339 kr370 kr (22%)
29. apr. 20261.709 kr370 kr (28%)
23. apr. 20261.339 kr154 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret