Gå til hovedindhold

Hansgrohe læbepakning til Focus S/E køkkenarmatur

HansgroheSanitetEAN: 4011097605494
Pris fra 43 krtil 81 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hansgrohe læbepakning til Focus S/E køkkenarmatur og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe pakningssæt til køkkenarmatur
-7%43 kr
Før 46 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe pakningssæt til køkkenarmatur billede

Produktinformation

Hansgrohe pakningssæt til Focus S/E køkkenarmatur med svingtud.

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Hansgrohe reservedele
EAN: 4011097605494
Varenr.: 745151602
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe læbepakning til Focus S/E køkkenarmatur
55 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Læbepakning t.Focus S.E - køkken HG nr. 98702
57 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe læbepakning t/køkkenarmatur, sæt
59 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe svingtudspakning Focus E/S
61,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe tætningssæt til køkkenarmatur
65 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Læbepakning t/hg focus s/e
65 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Læbepakning T/Hg Focus S/E
65,11 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe hg svingtudspakn. focus e/s
67,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe svingtudspakning til Focus E/S
69,83 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe læbepakning til Focus S/E & Talis
73,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe læbepakninger til køkkenarmatur
81 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe læbepakning til Focus S/E køkkenarmatur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe læbepakning til Focus S/E køkkenarmatur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS43 kr43 krKøb
2Elvvs.dk55 kr55 krKøb
3CS MEGASTORE DK57 kr96 krKøb
4BilligVVS DK59 kr59 krKøb
5WATTOO.DK61,5 kr61,5 krKøb
6CompletVVS65 kr65 krKøb
7MaintainIt65 kr65 krKøb
8Billigelogvvs.dk65,11 kr65,11 krKøb
9VVS.dk67,75 kr67,75 krKøb
10EL-GROSSISTEN69,83 kr69,83 krKøb
11vvsfittings.dk73,75 kr73,75 krKøb
12Proshop DK81 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe læbepakning til Focus S/E køkkenarmatur

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe læbepakning til Focus S/E køkkenarmatur i 180 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 58,23 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 43 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Hansgrohe læbepakning til Focus S/E køkkenarmatur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Hansgrohe læbepakning til Focus S/E køkkenarmatur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202643 kr14 kr (25%)
24. maj 202657 kr14 kr (33%)
17. maj 202643 kr14 kr (25%)
16. maj 202657 kr14 kr (33%)
12. maj 202643 kr15 kr (26%)
11. maj 202658 kr15 kr (35%)
3. maj 202643 kr3 kr (7%)
18. apr. 202646 kr7 kr (13%)
17. apr. 202653 kr7 kr (15%)
9. mar. 202646 kr3 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret