Gå til hovedindhold

Hansgrohe HG Focus køkkenarmatur - m/L-tud krom, m/høj svingtud og greb på siden HG nr. 31817

HansgroheSanitetEAN: 4011097718194
Pris fra 1.729 krtil 2.334 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 605 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.619 kr 3. apr.

Sammenlign priser på HG Focus køkkenarmatur - m/L-tud krom, m/høj svingtud og greb på siden HG nr. 31817 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1729 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus 240 kkkenarmatur, L-tud, 1-grebs, Krom
1.729 kr
Til butik
Hansgrohe Focus 240 kkkenarmatur, L-tud, 1-grebs, Krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: WATTOO.DK VVS Vandhaner Kkkenarmaturer
EAN: 4011097718194
Varenr.: 705991104
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Focus køkkenarmatur - m/L-tud krom, m/høj svingtud og greb på siden HG nr. 31817
1.767 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus 1-grebs køkkenarmatur med L-tud - Krom
1.783 kr
Til butik
Hansgrohe Focus 1-grebs køkkenarmatur med L-tud - Krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Focus1-grebs køkkenarmatur 280 Focus køkkenarmatur med høj, svingbar L-tud og et funktionelt greb, som kan monteres både til højre og til venstre. L-tuden betyder, at der er masser af plads under armaturet, når der skal fyldes store gryder og va...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Køkkenbatterier 1-grebs
EAN: 4011097718194
Varenr.: 1169191
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Focus 1-grebs køkkenarmatur med L-tud
1.938,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus 280 køkkenarmatur, krom
2.199 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus 280 køkkenarmatur, krom
2.299 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Focus 1-grebs køkkenarmatur med L-tud, krom
2.334 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Focus køkkenarmatur - m/L-tud krom, m/høj svingtud og greb på siden HG nr. 31817 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Focus køkkenarmatur - m/L-tud krom, m/høj svingtud og greb på siden HG nr. 31817 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.729 kr1.729 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.767 kr1.767 krKøb
3Elvvs.dk1.783 kr1.783 krKøb
4vvsfittings.dk1.938,75 kr1.938,75 krKøb
5LavprisVVS2.199 kr2.199 krKøb
6BilligVVS DK2.299 kr2.299 krKøb
7Proshop DK2.334 kr2.334 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HG Focus køkkenarmatur - m/L-tud krom, m/høj svingtud og greb på siden HG nr. 31817

PriceData har fulgt prisen på HG Focus køkkenarmatur - m/L-tud krom, m/høj svingtud og greb på siden HG nr. 31817 i 170 dage. Laveste pris i perioden er 1.499 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 1.767 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.656 kr.

Den nuværende pris på 1.729 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for HG Focus køkkenarmatur - m/L-tud krom, m/høj svingtud og greb på siden HG nr. 31817. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for HG Focus køkkenarmatur - m/L-tud krom, m/høj svingtud og greb på siden HG nr. 31817 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.729 kr38 kr (2%)
1. jun. 20261.767 kr38 kr (2%)
30. maj 20261.729 kr24 kr (1%)
3. maj 20261.705 kr86 kr (5%)
3. apr. 20261.619 kr86 kr (5%)
2. apr. 20261.705 kr41 kr (2%)
1. apr. 20261.664 kr41 kr (2%)
31. mar. 20261.705 kr41 kr (2%)
29. mar. 20261.664 kr41 kr (2%)
3. mar. 20261.705 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret