Gå til hovedindhold

Hellberg Xstream LD hjelmhøreværn 48101-001 SNR 28 dB | Høreværn | Elektronisk | Hellberg

HellbergSikkerhedshandskerEAN: 7391441002498
Pris fra 1.455 krtil 2.143,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 688,75 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.200 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Hellberg Xstream LD hjelmhøreværn 48101-001 SNR 28 dB | Høreværn | Elektronisk | Hellberg og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1455 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hellberg Xstream LD 48101-001 høreværn til hjelm
1.455 kr
Til butik
Hellberg Xstream LD 48101-001 høreværn til hjelm billede

Produktspecifikationer

Kategori: Høreværn
Farve: 1
Artikel nr.: 48101-001
EAN: 7391441002498
Varenr.: 6480440
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Høreværn Xstream LD Hjelmmonteret Bluetooth
-30%1.499 kr
Før 2.143,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Høreværn Xstream LD Hjelmmonteret Bluetooth billede

Produktinformation

Høreværn med Bluetooth til streaming af musik. Xstream opretter forbindelse til din telefon via Bluetooth, så du kan foretage trådløs musikstreaming og trådløse telefonopkald. Din hørelse er beskyttet, mens du nyder din yndlingsmusik med suveræn lydkvalit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hellberg
Kategori: Elektroniske høreværn
EAN: 7391441002498
Varenr.: 587880
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hellberg Xstream LD hjelmhøreværn 48101-001 SNR 28 dB | Høreværn | Elektronisk | Hellberg
2.143,75 kr
Til butik
Hellberg Xstream LD hjelmhøreværn 48101-001 SNR 28 dB | Høreværn | Elektronisk | Hellberg billede

Produktinformation

Hellberg Xstream LD hjelmhøreværn 48101-001 Hellberg Xstream LD hjelmhøreværn 48101-001 SNR 28 dB er et avanceret høreværn designet til at beskytte din hørelse, samtidig med at det giver dig mulighed for at nyde din yndlingsmusik trådløst. Med Bluetooth-t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hellberg
Kategori: Høreværn
EAN: 7391441002498
Varenr.: 46888761786705

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hellberg Xstream LD hjelmhøreværn 48101-001 SNR 28 dB | Høreværn | Elektronisk | Hellberg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hellberg Xstream LD hjelmhøreværn 48101-001 SNR 28 dB | Høreværn | Elektronisk | Hellberg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.455 kr1.455 krKøb
2Globaltools.dk1.499 kr1.499 krKøb
3Sikkerhedsgiganten2.143,75 kr2.143,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hellberg Xstream LD hjelmhøreværn 48101-001 SNR 28 dB | Høreværn | Elektronisk | Hellberg

PriceData har fulgt prisen på Hellberg Xstream LD hjelmhøreværn 48101-001 SNR 28 dB | Høreværn | Elektronisk | Hellberg i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.149 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.662 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.241 kr.

Den nuværende pris på 1.455 kr er 17% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Hellberg Xstream LD hjelmhøreværn 48101-001 SNR 28 dB | Høreværn | Elektronisk | Hellberg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Hellberg Xstream LD hjelmhøreværn 48101-001 SNR 28 dB | Høreværn | Elektronisk | Hellberg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20261.455 kr25 kr (2%)
9. maj 20261.430 kr188,1 kr (15%)
7. maj 20261.241,9 kr257,1 kr (17%)
6. maj 20261.499 kr257,1 kr (21%)
30. apr. 20261.241,9 kr12,9 kr (1%)
25. apr. 20261.229 kr12,9 kr (1%)
19. apr. 20261.241,9 kr12,9 kr (1%)
16. apr. 20261.229 kr29 kr (2%)
15. apr. 20261.200 kr41,9 kr (3%)
24. mar. 20261.241,9 kr2,9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret