Gå til hovedindhold

Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m

HeatcomSanitetEAN: 5707359502906
Pris fra 1.181 krtil 1.949 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 768 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1181 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 85W, 5 meter
1.181 kr
Til butik
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 85W, 5 meter billede

Produktinformation

Dette varmesvøb fra Heatcom er lavet til frostsikring af rør og afløb på byggepladser og andre steder, hvor der kan være et akut midlertidigt behov for at frostsikre materiale eller rør. Varmesvøbet består af et selvregulerende varmekabel, der er indbygge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Heatcom
Kategori: Varme
Størrelse: 5 m
EAN: 5707359502906
Varenr.: 6235502908
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varmesvøb Light 5 M, 85 W, 230V med DK-stik
1.241 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Varmesvb Light, 5 meter, 85 W, 230V med DK-stik
1.243 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 85W, 5 meter
1.399 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MOBILE HEATING WRAP - 5,0 M - DK STIK
1.429,84 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m
1.735 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 85W, 5 meter
1.799 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 85W, 5 meter
1.929 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 85W, 5 meter
1.949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.181 kr1.181 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.241 kr1.241 krKøb
3WATTOO.DK1.243 kr1.243 krKøb
4Greenline1.399 kr1.399 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.429,84 kr1.429,84 krKøb
6Elvvs.dk1.735 kr1.735 krKøb
7CompletVVS1.799 kr1.799 krKøb
8BilligVVS DK1.929 kr1.929 krKøb
9LavprisVVS1.949 kr1.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m

PriceData har fulgt prisen på Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.181 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.367 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.258 kr.

Den nuværende pris på 1.181 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.181 kr2 kr (0%)
21. maj 20261.183 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.185 kr2 kr (0%)
18. maj 20261.187 kr2 kr (0%)
16. maj 20261.189 kr2 kr (0%)
15. maj 20261.191 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.193 kr2 kr (0%)
12. maj 20261.195 kr48 kr (4%)
11. maj 20261.243 kr46 kr (4%)
10. maj 20261.197 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret