Gå til hovedindhold

Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 15,0 m

HeatcomSanitetEAN: 5707359502920
Pris fra 2.857 krtil 4.767 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.910 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 15,0 m og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2857 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 225W, 15 meter
2.857 kr
Til butik
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 225W, 15 meter billede

Produktinformation

Dette varmesvøb fra Heatcom er lavet til frostsikring af rør og afløb på byggepladser og andre steder, hvor der kan være et akut midlertidigt behov for at frostsikre materiale eller rør. Varmesvøbet består af et selvregulerende varmekabel, der er indbygge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Heatcom
Kategori: Varme
Farve: gray/silver
Størrelse: 15 m
EAN: 5707359502920
Varenr.: 6235502924
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 225W, 15 meter
3.099 kr
Til butik
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 225W, 15 meter billede

Produktinformation

Varmesvøb til frostsikring af rør og afløb Heatcom varmesvøb til frostsikring af rør og afløb på byggepladser og andre steder, hvor der er behov for midlertidig og akut frostsikring af materialer og rør. Varmesvøbet kan nemt monteres og afmonteres takket...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Heatcom
Kategori: VVS fittings
Farve: gray/silver
Størrelse: 15 m
EAN: 5707359502920
Varenr.: 6235502924
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 225W, 15 meter
3.299 kr
Til butik
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 225W, 15 meter billede

Produktinformation

Heatcom varmesvøb Light 225W til frostsikring i folie med velkrolukning 15 meter. Dette varmesvøb fra Heatcom er specielt udviklet til midlertidigt frostsikring af rør og afløb på byggepladser og andre steder hvor der er akut behov for at frostsikre mater...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Heatcom
Kategori: Varme
Farve: gray/silver
Størrelse: 15 m
EAN: 5707359502920
Varenr.: 6235502924
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varmesvøb Light 15 M, 255W 230 V med DK-stik
3.338 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 225W, 15 meter
3.735 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 225W, 15 meter
3.879 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MOBILE HEATING WRAP - 15,0 M - DK STIK
3.929 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 15,0 m
4.767 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 15,0 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 15,0 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl2.857 kr2.857 krKøb
2CompletVVS3.099 kr3.099 krKøb
3Greenline3.299 kr3.299 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.338 kr3.338 krKøb
5BilligVVS DK3.735 kr3.735 krKøb
6LavprisVVS3.879 kr3.879 krKøb
7EL-GROSSISTEN3.929 kr3.929 krKøb
8Elvvs.dk4.767 kr4.767 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 15,0 m

PriceData har fulgt prisen på Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 15,0 m i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.857 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 3.668 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.134 kr.

Den nuværende pris på 2.857 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 15,0 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 15,0 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.857 kr2 kr (0%)
1. jun. 20262.859 kr2 kr (0%)
31. maj 20262.861 kr238 kr (8%)
30. maj 20263.099 kr236 kr (8%)
24. maj 20262.863 kr2 kr (0%)
21. maj 20262.865 kr2 kr (0%)
19. maj 20262.867 kr2 kr (0%)
18. maj 20262.869 kr2 kr (0%)
16. maj 20262.871 kr2 kr (0%)
14. maj 20262.873 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret