Gå til hovedindhold

Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m

HeatcomSanitetEAN: 5707359502906
Pris fra 1.177 krtil 1.949 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 772 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1177 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 85W, 5 meter
1.177 kr
Til butik
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 85W, 5 meter billede

Produktinformation

Dette varmesvøb fra Heatcom er lavet til frostsikring af rør og afløb på byggepladser og andre steder, hvor der kan være et akut midlertidigt behov for at frostsikre materiale eller rør. Varmesvøbet består af et selvregulerende varmekabel, der er indbygge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Heatcom
Kategori: Varme
Størrelse: 5 m
EAN: 5707359502906
Varenr.: 6235502908
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varmesvøb Light 5 M, 85 W, 230V med DK-stik
1.239 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 85W, 5 meter
1.399 kr
Til butik
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 85W, 5 meter billede

Produktinformation

Heatcom varmesvøb Light 85W til frostsikring i folie med velkrolukning 5 meter. Dette varmesvøb fra Heatcom er specielt udviklet til midlertidigt frostsikring af rør og afløb på byggepladser og andre steder hvor der er akut behov for at frostsikre materia...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Heatcom
Kategori: Varme
Størrelse: 5 m
EAN: 5707359502906
Varenr.: 6235502908
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MOBILE HEATING WRAP - 5,0 M - DK STIK
1.429,84 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m
1.735 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 85W, 5 meter
1.799 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 85W, 5 meter
1.929 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Heatcom varmesvøb til frostsikring, 85W, 5 meter
1.949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.177 kr1.177 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.239 kr1.239 krKøb
3Greenline1.399 kr1.399 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.429,84 kr1.429,84 krKøb
5Elvvs.dk1.735 kr1.735 krKøb
6CompletVVS1.799 kr1.799 krKøb
7BilligVVS DK1.929 kr1.929 krKøb
8LavprisVVS1.949 kr1.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m

PriceData har fulgt prisen på Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.177 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.367 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.254 kr.

Den nuværende pris på 1.177 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Heatcom Varmesvøb til frostsikring af rør dk stik - 5,0 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.177 kr2 kr (0%)
31. maj 20261.179 kr62 kr (5%)
30. maj 20261.241 kr60 kr (5%)
24. maj 20261.181 kr2 kr (0%)
21. maj 20261.183 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.185 kr2 kr (0%)
18. maj 20261.187 kr2 kr (0%)
16. maj 20261.189 kr2 kr (0%)
15. maj 20261.191 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.193 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret