Gå til hovedindhold

HDMI kabel DisplayPort til HDMI - Goobay 4K 60 Hz, 2 m, sort

GoobayKablerEAN: 4040849648427
Pris fra 82 krtil 119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 9. mar.

Sammenlign priser på HDMI kabel DisplayPort til HDMI - Goobay 4K 60 Hz, 2 m, sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay DisplayPort til HDMI Adapter 4K 60Hz 2 m Sort
82 kr
Til butik
Goobay DisplayPort til HDMI Adapter 4K 60Hz 2 m Sort billede

Produktinformation

Goobay - Adapterkabel - DisplayPort han til HDMI han - 2 m - sort - 4K@60Hz support

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 64842
EAN: 4040849648427
Varenr.: 1001146300
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay DisplayPort til HDMI-skærmkabel, 2 m
92 kr
Til butik
Goobay DisplayPort til HDMI-skærmkabel, 2 m billede

Produktinformation

DisplayPort til HDMI-kablet giver billede og lyd i høj kvalitet mellem din computer eller en anden DisplayPort-udstyret enhed og en HDMI-udstyret skærm eller tv. Dette kabel understøtter 4K-opløsning med en opdateringshastighed på op til 60 Hz, hvilket betyder ultraskarpe billeder og flydende bevægelser. DisplayPort til HDMI-kablet giver billede og lyd i høj kvalitet mellem din computer eller en anden DisplayPort-udstyret enhed og en HDMI-udstyret skærm eller tv. Dette kabel understøtter 4K-opløsning ved op til 60 Hz opdateringshastighed, hvilket betyder ultraskarpe billeder og jævn bevægelse. Ultra HD-signaloverførsel op til 4K @ 60 Hz opløsning, Guldbelagte DisplayPort™- og HDMI™-stik giver perfekt signaloverførsel, klar lyd, high-definition video og billedkvalitet, DisplayPort™ Ultra High Speed HDMI™-kabel forbinder din pc og bærbare computer med dit tv, din skærm eller din projektor, Mekanisk låsning af DisplayPort™-stikket forhindrer, at det løsner sig, DisplayPort™-kablet er en nem løsning til at tilføje en ekstern skærm (Plug & Play), Signalretning: til DisplayPort™ til HDMI™-stik, DisplayPort -> HDMI, Op til 4K@60Hz, 2 m, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
EAN: 4040849648427
Varenr.: C75203
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro DisplayPort 1.2 - HDMI 2.0 - 2m - Sort
99 kr
Til butik
Pro DisplayPort 1.2 - HDMI 2.0 - 2m - Sort billede

Produktinformation

DisplayPort til HDMI kabel, DisplayPort (han) standard 1.2 til HDMI (han) standard 2.0, understøtter op til: 60 Hz ved 4K opløsning, med lås, guld belagt stik, rundt kabel, farve: sort, længde: 2 meter

Produktspecifikationer

Mærke: Pro
Kategori: Skaermkabel
Artikel nr.: DP12HDMI20-BLK-2
EAN: 4040849648427
Varenr.: 3231972
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI kabel DisplayPort til HDMI - Goobay 4K 60 Hz, 2 m, sort
99 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay DisplayPort til HDMI Adapter 4K 60Hz 2 m Sort
119 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI kabel DisplayPort til HDMI - Goobay 4K 60 Hz, 2 m, sort
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI kabel DisplayPort til HDMI - Goobay 4K 60 Hz, 2 m, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI kabel DisplayPort til HDMI - Goobay 4K 60 Hz, 2 m, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK82 kr82 krKøb
2Teknikproffset DK92 kr141 krKøb
3Proshop DK99 kr138 krKøb
4Boligcenter DK99 kr99 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb
6Vivas DK119 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HDMI kabel DisplayPort til HDMI - Goobay 4K 60 Hz, 2 m, sort

PriceData har fulgt prisen på HDMI kabel DisplayPort til HDMI - Goobay 4K 60 Hz, 2 m, sort i 85 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 82 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 82 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for HDMI kabel DisplayPort til HDMI - Goobay 4K 60 Hz, 2 m, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for HDMI kabel DisplayPort til HDMI - Goobay 4K 60 Hz, 2 m, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202682 kr3 kr (4%)
9. mar. 202679 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret