Gå til hovedindhold

Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 1 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A)

GoobayKablerEAN: 4040849652684
Pris fra 109 krtil 179 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 1 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay DisplayPort to HDMI 1m Gråt
109 kr
Til butik
Goobay DisplayPort to HDMI 1m Gråt billede

Produktinformation

goobay 65268 - Adapterkabel - enkeltlink - DisplayPort (han) til HDMI (han) - 1 m

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 65268
EAN: 4040849652684
Varenr.: 1001712507
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 1 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A)
-34%119 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 1 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A) billede

Produktinformation

Goobay Plus-serien med stik i et slankt, elegant metaldesign i Sharkskin Grey. Den praktiske løsning til at forbinde en DisplayPort™-kilde til et tv eller en skærm med en HDMI™-forbindelse - for et knivskarpt billede med op til 4K og en fordybende lydoplevelse via enheder uden deres egen DisplayPort™-forbindelse. DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A) Kabellængde 1 m, Förpackning, : Retail Polybag, Passivt DisplayPort™-til-HDMI™-kabel til lyd- og videotransmission fra laptop, pc eller grafikkort med DisplayPort™ til tv, monitor eller projektor med HDMI™-tilslutning, Kablet opnår Ultra HD-opløsninger på op til 4K @ 50/60 Hz og en dataoverførselshastighed på maks. 18 Gbit/s med DisplayPort™ 1.2 og HDMI™ 2.0, DisplayPort™-kablet er retningsbestemt (unidirectional) og bruges udelukkende til overførsel fra en DisplayPort™-kilde til en HDMI™-enhed, Fleksibelt premiumkabel med slanke metalstik, bøjningsbeskyttelse og et farvematchet tekstilkabel, Monitor-kablets flettede tekstilkappe giver en behagelig fornemmelse og er skånsom mod følsomme overflader, Forgyldte stik forhindrer korrosion og er særligt holdbare, AWG, : 30, Kabelkappen diameter, : 6 mm, Inderleder tværsnit, : 0.254 mm², Numre af skærm, : 3 x, Kabelstruktur, : 19+1, Markeringer, : CE, WEEE, Goobay-version, : 2.0, Maks. opløsning, : 4K Ultra HD 2160p (60 Hz), max. transmissionshastighed, : 21.6 Gbit/s, Understøttede videostandarder, : 4K Ultra HD 2160p (30 Hz), Kink beskyttelse, : ja, Kabeltype, : Rundkabel, Inder leder materiale, : CU (kobber), Type 1, afskærmning, : Folie (aluminium), Type 2, afskærmning, : Folie (aluminium).

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
EAN: 4040849652684
Varenr.: C43154
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DisplayPort til HDMI kabel 1 m - Goobay, grå
-4%129 kr
Før 134 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DisplayPort til HDMI kabel 1 m - Goobay, grå billede

Produktinformation

goobay 65268 - Adapterkabel - enkeltlink - DisplayPort (han) til HDMI (han) - 1 mFunktionerAntal afskærmningslag: 3AWG-ledningsstørrelse: 30Dataoverførselshastighed: 21,6 Gbit/sek.Display Stream Compression (DSC): JaDisplay Stream Compression (DSC) version: 1.2DisplayPort-version: 1.2Kabelafskærmning: Aluminium mylar folieKabellængde: 1 mKabelmateriale: KobberKabeltype: Rundt kabelKontaktmateriale: GuldLåsestik: IngenMaksimal opdateringshastighed: 60 HzMateriale til stikhus: AluminiumlegeringPlug and play: JaProduktfarve: GråStik 1: DisplayPortStik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: HDMIStik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikStikforbindelse kontakter plettering: GuldUnderstøttede videotilstande: 2160pVægt & størrelserKabeldiameter: 6 mmEmballeringsdataPakketype: PolybagEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.07g
EAN: 4040849652684
Varenr.: 1816633
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Displayport 1.2 - HDMI 2.0 Sleeved - 1m - Sort
129 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay DisplayPort to HDMI 1m Gråt
139 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DisplayPort til HDMI kabel 1 m - Goobay, grå
-3%149 kr
Før 154 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DisplayPort til HDMI Kabel - Tekstil-forstærket, 4K (1m)
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 1 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 1 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK109 kr109 krKøb
2Teknikproffset DK119 kr168 krKøb
3Boligcenter DK129 kr129 krKøb
4Proshop DK129 kr168 krKøb
5Ultrashop139 kr139 krKøb
6Vivas DK149 kr218 krKøb
7EL-GROSSISTEN179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 1 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 1 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A) i 92 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 126 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 1 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 1 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 2026109 kr17 kr (13%)
3. mar. 2026126 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret