Gå til hovedindhold

Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 3 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A)

GoobayKablerEAN: 4040849652707
Pris fra 123 krtil 169 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 122 kr 13. maj

Sammenlign priser på Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 3 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay DisplayPort til HDMI 3 meter kabel
123 kr
Til butik
Goobay DisplayPort til HDMI 3 meter kabel billede

Produktinformation

goobay - Adapterkabel - DisplayPort han til HDMI han - 3 m - Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 65270
EAN: 4040849652707
Varenr.: 1001712509
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 65270, 3 m, DisplayPort, HDMI, Hanstik, Hanstik, Grå
126 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Displayport 1.2 - HDMI 2.0 Sleeved - 3m - Sort
149 kr
Til butik
Pro Displayport 1.2 - HDMI 2.0 Sleeved - 3m - Sort billede

Produktinformation

DisplayPort til HDMI kabel, DisplayPort (han) standard 1.2 til HDMI (han) standard 2.0, understøtter op til: 60 Hz ved 4K opløsning, maksimal transmissionshastighed 21.6 Gbit/s, med lås, guld belagt stik, rundt kabel, farve: sort, længde: 3 meter

Produktspecifikationer

Mærke: Pro
Kategori: Skaermkabel
Artikel nr.: DP1.2HDMI20BB3
EAN: 4040849652707
Varenr.: 3213129
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DisplayPort til HDMI kabel 3 m - Goobay
149 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay DisplayPort til HDMI 3 meter kabel
159 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 3 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A)
-26%162 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DisplayPort til HDMI kabel 3 m - Goobay
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 3 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 3 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK123 kr123 krKøb
2CS MEGASTORE DK126 kr165 krKøb
3Proshop DK149 kr188 krKøb
4Boligcenter DK149 kr149 krKøb
5Ultrashop159 kr159 krKøb
6Teknikproffset DK162 kr211 krKøb
7Vivas DK169 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 3 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 3 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 132 kr.

Den nuværende pris på 123 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 3 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Goobay DisplayPort™ til HDMI™-kabel, 3 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > HDMI™ stik (type A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026123 kr1 kr (1%)
13. maj 2026122 kr1 kr (1%)
15. feb. 2026123 kr26 kr (17%)
14. feb. 2026149 kr26 kr (21%)
5. dec. 2025123 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret