Gå til hovedindhold

HDMI-kabel DIGITUS High Speed 1.4, 30 m, sort - HDMI A til HDMI A (han/han)

DIGITUSKablerEAN: 4016032295839
Pris fra 552 krtil 759 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 207 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 511 kr 30. mar.

Sammenlign priser på HDMI-kabel DIGITUS High Speed 1.4, 30 m, sort - HDMI A til HDMI A (han/han) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 552 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS ASSMANN HDMI cable - 30 m
552 kr
Til butik
DIGITUS ASSMANN HDMI cable - 30 m billede

Produktinformation

HDMI-kabel, HDMI han til HDMI han, 30 m, dobbelt afskærmet, sort

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Kategori: Skaermkabel
Artikel nr.: AK-330105-300-S
EAN: 4016032295839
Varenr.: 3214737
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASSMANN HDMI-kabel 30m Sort
682 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI-kabel DIGITUS High Speed 1.4, 30 m, sort - HDMI A til HDMI A (han/han)
-6%739 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HDMI-kabel DIGITUS High Speed 1.4, 30 m, sort - HDMI A til HDMI A (han/han) billede

Produktinformation

Fordele ved HDMI-kabel 30 mDette lange HDMI-kabel fra DIGITUS giver en stabil digital forbindelse mellem tv, projektor, skærm og kildeenheder over afstande op til 30 m. Det er ideelt til mødelokaler, undervisning og hjemmebio, hvor du vil have fuld HD-billedkvalitet uden kompromis.Solid kvalitet til klarere billedeKablet er et High Speed HDMI 1.4-kabel med understøttelse af FHD 1080p ved 60 Hz samt 3D. Kobberleder og forgyldte stik sikrer god kontakt. Begge ender er HDMI Type A (han/han), og den sorte farve passer diskret ind i opsætningen.Kabellængde: 30 mStandard: HDMI 1.4 High SpeedMaks. opløsning: 1.920 × 1.200Understøtter: 1080p 60 Hz, 3DStik: HDMI Type A til HDMI Type A (han/han)Leder: KobberKontaktbelægning: GuldFarve: SortAWG: 26Pakke bredde: 19,0 cmPakkevægt: 2,5 kgPakkevolumen: 4.370 cm³...

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: HDMI-kabler
Vægt: 2.48g
EAN: 4016032295839
Varenr.: 1918224
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI-kabel DIGITUS High Speed 1.4, 30 m, sort - HDMI A til HDMI A (han/han)
-6%759 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI-kabel DIGITUS High Speed 1.4, 30 m, sort - HDMI A til HDMI A (han/han) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI-kabel DIGITUS High Speed 1.4, 30 m, sort - HDMI A til HDMI A (han/han) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK552 kr591 krKøb
2CompuMail DK682 kr682 krKøb
3Boligcenter DK739 kr739 krKøb
4Vivas DK759 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HDMI-kabel DIGITUS High Speed 1.4, 30 m, sort - HDMI A til HDMI A (han/han)

PriceData har fulgt prisen på HDMI-kabel DIGITUS High Speed 1.4, 30 m, sort - HDMI A til HDMI A (han/han) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 508 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 594 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 521 kr.

Den nuværende pris på 552 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for HDMI-kabel DIGITUS High Speed 1.4, 30 m, sort - HDMI A til HDMI A (han/han). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for HDMI-kabel DIGITUS High Speed 1.4, 30 m, sort - HDMI A til HDMI A (han/han) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026552 kr27 kr (5%)
23. maj 2026579 kr3 kr (1%)
22. maj 2026582 kr7 kr (1%)
21. maj 2026589 kr3 kr (1%)
9. maj 2026592 kr2 kr (0%)
8. maj 2026594 kr12 kr (2%)
7. maj 2026582 kr71 kr (14%)
30. mar. 2026511 kr3 kr (1%)
29. mar. 2026514 kr3 kr (1%)
8. mar. 2026511 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret