Gå til hovedindhold

Wavin HC pp grå m.mf 110X1500mm - 110mm lysgrå PP Wafix afløbsrør m.muffe 1.500m

WavinSanitetEAN: 5708525150563
Pris fra 146,07 krtil 408 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 261,93 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 123 kr 1. apr.

Sammenlign priser på HC pp grå m.mf 110X1500mm - 110mm lysgrå PP Wafix afløbsrør m.muffe 1.500m og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146.07 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 110X1500Mm Rør M/Mf Grå
146,07 kr
Til butik
Wavin Pp 110X1500Mm Rør M/Mf Grå billede

Produktinformation

Wavin PP rør med muffe Ø 110-1500 mm grå Søgetermer: 0218160884 - - 186027150 - 5708525150563

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Plumbing
EAN: 5708525150563
Varenr.: 8015103590722
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø110 mm, 1500 mm, plast, grå
149 kr
Til butik
Wavin Wafix afløbsrør, Ø110 mm, 1500 mm, plast, grå billede

Produktinformation

Wavin 110 mm grå afløbsrør - 1500 mm Wavin Wafix afløbsrør anvendes til sikker bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Wafix-systemet er fremstillet af genanvendeligt PP-plast.Afløbsrørene er med Fix-lock tætningsringe, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: gray
Størrelse: 110x1500mm
EAN: 5708525150563
Varenr.: 186027150
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø110 mm, 1500 mm, plast, grå
149 kr
Til butik
Wavin Wafix afløbsrør, Ø110 mm, 1500 mm, plast, grå billede

Produktinformation

Lige afløbsrør til spildevand Wafix er et unikt og komplet program med en optimal evne til at bortlede spildevand hurtigt og sikkert fra afløbsinstallationer i bygninger. Rørene er nemme at installere, da muffen har et slankt design og derved gør arbejdet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: gray
Størrelse: 110x1500mm
EAN: 5708525150563
Varenr.: 186027150
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø110 mm, 1500 mm, plast, grå
169 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin afløbsrør Ø110mm, grå PP, 1500mm
172,73 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Aflbsrr gr HT/PP 110 mm - lngde 1500 mm
176 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 1500 mm grå
180 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 110x1500mm rør m/mf grå
188,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix HC PP rør med muffe. 110X1500 mm
256,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HC pp grå m.mf 110X1500mm - 110mm lysgrå PP Wafix afløbsrør m.muffe 1.500m
408 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HC pp grå m.mf 110X1500mm - 110mm lysgrå PP Wafix afløbsrør m.muffe 1.500m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HC pp grå m.mf 110X1500mm - 110mm lysgrå PP Wafix afløbsrør m.muffe 1.500m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk146,07 kr146,07 krKøb
2BilligVVS DK149 kr149 krKøb
3CompletVVS149 kr149 krKøb
4LavprisVVS169 kr169 krKøb
5EL-GROSSISTEN172,73 kr172,73 krKøb
6WATTOO.DK176 kr176 krKøb
7Proshop DK180 kr219 krKøb
8MaintainIt188,75 kr188,75 krKøb
9vvsfittings.dk256,25 kr256,25 krKøb
10CS MEGASTORE DK408 kr447 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HC pp grå m.mf 110X1500mm - 110mm lysgrå PP Wafix afløbsrør m.muffe 1.500m

PriceData har fulgt prisen på HC pp grå m.mf 110X1500mm - 110mm lysgrå PP Wafix afløbsrør m.muffe 1.500m i 183 dage. Laveste pris i perioden er 121 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 146,07 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 146,07 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for HC pp grå m.mf 110X1500mm - 110mm lysgrå PP Wafix afløbsrør m.muffe 1.500m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for HC pp grå m.mf 110X1500mm - 110mm lysgrå PP Wafix afløbsrør m.muffe 1.500m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026146,07 kr11,07 kr (8%)
28. maj 2026135 kr11,07 kr (8%)
23. maj 2026146,07 kr8,07 kr (6%)
22. maj 2026138 kr8,29 kr (6%)
7. maj 2026129,71 kr4,29 kr (3%)
6. maj 2026134 kr4,29 kr (3%)
3. maj 2026129,71 kr
7. apr. 2026129 kr4 kr (3%)
3. apr. 2026125 kr2 kr (2%)
1. apr. 2026123 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret