Gå til hovedindhold

Boligcenter Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Rund

BoligcenterUdendørs sofaerEAN: 8721158548085
Pris fra 3.999 krtil 5.799 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.800 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.899 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Rund og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3999 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Havesofa med bord og hynder rund polyrattan grå
-21%3.999 kr
Før 5.068 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Havesofa med bord og hynder rund polyrattan grå billede

Produktinformation

Denne runde havesofa er det perfekte supplement til din have eller terrasse, og den giver et behageligt og indbydende sted at sidde og snakke med familie og venner eller bare slappe af og nyde udelivet. Slidstærkt materiale: PE-rattan, også kendt som polyrattan, er et stærkt syntetisk materiale, der ikke kræver meget vedligeholdelse, og det ligner naturlig rattan. Det er let i vægt, nemt at rengøre, og det anvendes ofte til udendørs møbler grundet dets holdbarhed og vejrbestandige egenskaber.Komfortabel siddeoplevelse: Disse havemøbler leveres med tykt polstrede hynder, så de giver en komfortabel siddeoplevelse.Aftagelige og vaskbare betræk: Disse sædehynder er forsynet med aftagelige betræk, så de nemt kan vaskes og vedligeholdes.Bordplade i glas: Havebordets top er fremstillet af stærkt og holdbart hærdet glas, så den er let at rengøre med en fugtig klud. Den giver desuden dit uderum et elegant præg.Robust og stabil ramme: Den pulverlakerede stålramme gør havemøblet stærkt og stabilt til daglig udendørs brug. Godt at vide:Vi anbefaler, at du beskytter dine udendørs møbler med et vandtæt overtræk for at sikre, at de forbliver smukke. Maks. bæreevne (pr. sæde ): 110 kgUV-resistentMontering/samling påkrævet: JaRund havesofaFarve: GråMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stålProduktmål: 287 x 70 cm (Diameter x H)Indvendig diameter: 160 cmSamlet dybde: 240 cmSædedybde: 62 cmSædehøjde fra jorden (uden hynde): 40 cmSofabord:Farve: GråMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stål, hærdet glasMål: 51 x 36 cm (Diameter x H)Hynde:Farve: MørkegråMateriale, parasoldug: Stof (100 % polyester)Fyldmateriale, sædehynde: SkumFyldmateriale, ryghynde: Bomuldsfibre<...

Produktspecifikationer

Kategori: Sofaer
Vægt: 57.6g
EAN: 8721158548085
Varenr.: 1318458
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Havesofa med bord og hynder rund polyrattan grå
-21%4.019 kr
Før 5.088 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Havesofa med bord og hynder rund polyrattan grå billede

Produktinformation

Denne runde havesofa er det perfekte supplement til din have eller terrasse, og den giver et behageligt og indbydende sted at sidde og snakke med familie og venner eller bare slappe af og nyde udelivet. Slidstærkt materiale: PE-rattan, også kendt som polyrattan, er et stærkt syntetisk materiale, der ikke kræver meget vedligeholdelse, og det ligner naturlig rattan. Det er let i vægt, nemt at rengøre, og det anvendes ofte til udendørs møbler grundet dets holdbarhed og vejrbestandige egenskaber.Komfortabel siddeoplevelse: Disse havemøbler leveres med tykt polstrede hynder, så de giver en komfortabel siddeoplevelse.Aftagelige og vaskbare betræk: Disse sædehynder er forsynet med aftagelige betræk, så de nemt kan vaskes og vedligeholdes.Bordplade i glas: Havebordets top er fremstillet af stærkt og holdbart hærdet glas, så den er let at rengøre med en fugtig klud. Den giver desuden dit uderum et elegant præg.Robust og stabil ramme: Den pulverlakerede stålramme gør havemøblet stærkt og stabilt til daglig udendørs brug. Godt at vide:Vi anbefaler, at du beskytter dine udendørs møbler med et vandtæt overtræk for at sikre, at de forbliver smukke. Maks. bæreevne (pr. sæde ): 110 kgUV-resistentMontering/samling påkrævet: JaRund havesofaFarve: GråMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stålProduktmål: 287 x 70 cm (Diameter x H)Indvendig diameter: 160 cmSamlet dybde: 240 cmSædedybde: 62 cmSædehøjde fra jorden (uden hynde): 40 cmSofabord:Farve: GråMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stål, hærdet glasMål: 51 x 36 cm (Diameter x H)Hynde:Farve: MørkegråMateriale, parasoldug: Stof (100 % polyester)Fyldmateriale, sædehynde: SkumFyldmateriale, ryghynde: BomuldsfibreMål, sædehynde: 64/106 x 65 x 3 cm (L x B x T)Mål, ryghynde: 55 x 40 x 13 cm (L x B x T)Pakken indeholder:1 x rund havesofa1 x sofabord12 x ryghynde6 x sædehynde med aftageligt og vaskbart betræk Maksimum 110 kg per sæde. Vær opmærksom på risikoen for åben ild og andre kilder til kraftig varme i nærheden af produktet.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sofaer
Materiale: pe rattan and glass
Vægt: 57.6g
EAN: 8721158548085
Varenr.: 1318458
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Rund
5.799 kr
Til butik
Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Rund billede

Produktinformation

Beskrivelse Forvandl din terrasse eller have til et luksuriøst udendørs opholdsrum med denne elegante halvrunde havesofa i polyrattan. Den grå nuance med mørkegrå hynder skaber en stilfuld og tidløs æstetik, der passer perfekt ind i enhver udendørs indret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Udendørs sofaer
EAN: 8721158548085
Varenr.: 56896784138589

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Rund koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Rund koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.999 kr3.999 krKøb
2Livera DK4.019 kr4.088 krKøb
3BoligRetning5.799 kr5.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Rund

PriceData har fulgt prisen på Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Rund i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.899 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.908 kr.

Den nuværende pris på 3.999 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Rund. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Rund de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20263.999 kr90 kr (2%)
8. apr. 20263.909 kr10 kr (0%)
31. mar. 20263.899 kr10 kr (0%)
30. mar. 20263.909 kr10 kr (0%)
26. mar. 20263.899 kr10 kr (0%)
25. mar. 20263.909 kr10 kr (0%)
12. mar. 20263.899 kr10 kr (0%)
11. mar. 20263.909 kr10 kr (0%)
7. mar. 20263.899 kr10 kr (0%)
6. mar. 20263.909 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret