Gå til hovedindhold

Boligcenter Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Halvrund

BoligcenterUdendørs sofaerEAN: 8721158547903
Pris fra 3.199 krtil 4.599 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.400 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Halvrund og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3199 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Havesofa med bord og hynder halvrund polyrattan grå
-25%3.199 kr
Før 4.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Havesofa med bord og hynder halvrund polyrattan grå billede

Produktinformation

Denne halvrunde havesofa er det perfekte supplement til din have eller terrasse, og den giver et behageligt og indbydende sted at sidde og snakke med familie og venner eller bare slappe af og nyde udelivet. Slidstærkt materiale: PE-rattan, også kendt som polyrattan, er et stærkt syntetisk materiale, der ikke kræver meget vedligeholdelse, og det ligner naturlig rattan. Det er let i vægt, nemt at rengøre, og det anvendes ofte til udendørs møbler grundet dets holdbarhed og vejrbestandige egenskaber.Komfortabel siddeoplevelse: Disse havemøbler leveres med tykt polstrede hynder, så de giver en komfortabel siddeoplevelse.Aftagelige og vaskbare betræk: Disse sædehynder er forsynet med aftagelige betræk, så de nemt kan vaskes og vedligeholdes.Bordplade i glas: Havebordets top er fremstillet af stærkt og holdbart hærdet glas, så den er let at rengøre med en fugtig klud. Den giver desuden dit uderum et elegant præg.Robust og stabil ramme: Den pulverlakerede stålramme gør havemøblet stærkt og stabilt til daglig udendørs brug. Godt at vide:Vi anbefaler, at du beskytter dine udendørs møbler med et vandtæt overtræk for at sikre, at de forbliver smukke. Maks. bæreevne (pr. sæde ): 110 kgUV-resistentMontering/samling påkrævet: JaHalvrund havesofa:Farve: GråMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stålProduktmål: 287 x 70 cm (Diameter x H)Indvendig diameter: 160 cmSamlet dybde: 143 cmSædedybde: 62 cmSædehøjde fra jorden (uden hynde): 42 cmSofabord:Farve: GråMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stål, hærdet glasMål: 51 x 36 cm (Diameter x H)Hynde:Farve: MørkegråMateriale, parasoldug: Stof (100 % polyester)Fyldmateriale, sædehynde: SkumFyldmateriale, ryghynde: Bomu...

Produktspecifikationer

Kategori: Sofaer
Vægt: 40.4g
EAN: 8721158547903
Varenr.: 1318410
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Havesofa med bord og hynder halvrund polyrattan grå
-25%3.219 kr
Før 4.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Havesofa med bord og hynder halvrund polyrattan grå billede

Produktinformation

Denne halvrunde havesofa er det perfekte supplement til din have eller terrasse, og den giver et behageligt og indbydende sted at sidde og snakke med familie og venner eller bare slappe af og nyde udelivet. Slidstærkt materiale: PE-rattan, også kendt som polyrattan, er et stærkt syntetisk materiale, der ikke kræver meget vedligeholdelse, og det ligner naturlig rattan. Det er let i vægt, nemt at rengøre, og det anvendes ofte til udendørs møbler grundet dets holdbarhed og vejrbestandige egenskaber.Komfortabel siddeoplevelse: Disse havemøbler leveres med tykt polstrede hynder, så de giver en komfortabel siddeoplevelse.Aftagelige og vaskbare betræk: Disse sædehynder er forsynet med aftagelige betræk, så de nemt kan vaskes og vedligeholdes.Bordplade i glas: Havebordets top er fremstillet af stærkt og holdbart hærdet glas, så den er let at rengøre med en fugtig klud. Den giver desuden dit uderum et elegant præg.Robust og stabil ramme: Den pulverlakerede stålramme gør havemøblet stærkt og stabilt til daglig udendørs brug. Godt at vide:Vi anbefaler, at du beskytter dine udendørs møbler med et vandtæt overtræk for at sikre, at de forbliver smukke. Maks. bæreevne (pr. sæde ): 110 kgUV-resistentMontering/samling påkrævet: JaHalvrund havesofa:Farve: GråMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stålProduktmål: 287 x 70 cm (Diameter x H)Indvendig diameter: 160 cmSamlet dybde: 143 cmSædedybde: 62 cmSædehøjde fra jorden (uden hynde): 42 cmSofabord:Farve: GråMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stål, hærdet glasMål: 51 x 36 cm (Diameter x H)Hynde:Farve: MørkegråMateriale, parasoldug: Stof (100 % polyester)Fyldmateriale, sædehynde: SkumFyldmateriale, ryghynde: BomuldsfibreMål, sædehynde: 64/106 x 65 x 3 cm (L x B x T)Mål, ryghynde: 55 x 40 x 13 cm (L x B x T)Pakken indeholder:1 x halvrund havesofa1 x sofabord8 x ryghynde4 x sædehynde med aftageligt og vaskbart betræk Maksimum 110 kg per sæde. Vær opmærksom på risikoen for åben ild og andre kilder til kraftig varme i nærheden af produktet.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sofaer
Materiale: pe rattan and glass
Vægt: 40.4g
EAN: 8721158547903
Varenr.: 1318410
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Halvrund
-10%4.599 kr
Før 5.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Halvrund billede

Produktinformation

Beskrivelse Forvandl din terrasse eller have til et luksuriøst udendørs opholdsrum med denne elegante halvrunde havesofa i polyrattan. Den grå nuance med mørkegrå hynder skaber en stilfuld og tidløs æstetik, der passer perfekt ind i enhver udendørs indret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Udendørs sofaer
EAN: 8721158547903
Varenr.: 56896784073053

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Halvrund koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Halvrund koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
2Livera DK3.219 kr3.288 krKøb
3BoligRetning4.599 kr4.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Halvrund

PriceData har fulgt prisen på Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Halvrund i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.199 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 3.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.400 kr.

Den nuværende pris på 3.199 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Halvrund. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Havesofa Med Hynder Polyrattan Grå Grå Og Mørkegrå - pe rattan and glass / Halvrund de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20263.199 kr300 kr (9%)
5. maj 20263.499 kr90 kr (3%)
30. mar. 20263.409 kr10 kr (0%)
26. mar. 20263.399 kr10 kr (0%)
25. mar. 20263.409 kr10 kr (0%)
12. mar. 20263.399 kr10 kr (0%)
11. mar. 20263.409 kr10 kr (0%)
7. mar. 20263.399 kr10 kr (0%)
6. mar. 20263.409 kr10 kr (0%)
2. mar. 20263.399 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret