Gå til hovedindhold

haruharu wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+ /PA + + + + - 50 ml

haruharu wonderHudplejeEAN: 8809532221691
Pris fra 93,81 krtil 219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 125,19 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 76 kr 28. apr.

Sammenlign priser på haruharu wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+ /PA + + + + - 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93.81 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mineral sunscreen SPF 50+ Black Rice Pure Mineral (Relief Daily Sunscreen) 50 ml
93,81 kr
Til butik
Mineral sunscreen SPF 50+ Black Rice Pure Mineral (Relief Daily Sunscreen) 50 ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: HaruHaru Wonder
Farve: 6
Artikel nr.: 8809532221691
EAN: 8809532221691
Varenr.: 24804885
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Haruharu Wonder sort Rice Pure Mineral Relief Sunscreen SPF 50+ 50 ml
-38%123,95 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Haruharu Wonder sort Rice Pure Mineral Relief Sunscreen SPF 50+ 50 ml billede

Produktinformation

Haruharu Wonder Black Rice Pure Mineral Relief Sunscreen SPF 50+ er en letvægts mineralsolcreme, som er udviklet til personer med følsom hud, der ønsker en fugtgivende daglig creme, samtidig med at den beskytter mod solen. Det er altså både en dagcreme og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sunscreen
EAN: 8809532221691
Varenr.: 124957
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HaruHaru Wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+ PA++++
129 kr
Til butik
HaruHaru Wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+ PA++++ billede

Produktinformation

En letvægtigt mineral solcreme med SPF50+ PA++++. Solcremen er udviklet til dig med følsom hud, og ønsker en daglig creme, der er fugtgivende. Samtidigt vil solcremen også beskytte din hud mod solskader.

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 8809532221691
EAN: 8809532221691
Varenr.: 3354237
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
haruharu wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SP
-20%148 kr
Før 185 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Haruharu Wonder Black Rice Pure Mineral Sunscreen SPF50 50 ml
168 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
haruharu wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+ /PA + + + + - 50 ml
183 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
haruharu wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SP
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad haruharu wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+ /PA + + + + - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad haruharu wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+ /PA + + + + - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK93,81 kr132,81 krKøb
2NiceHair.dk123,95 kr123,95 krKøb
3Proshop DK129 kr168 krKøb
4Cocopanda DK148 kr148 krKøb
5Teknikproffset DK168 kr217 krKøb
6NordicFeel DK183 kr183 krKøb
7Lyko DK219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for haruharu wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+ /PA + + + + - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på haruharu wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+ /PA + + + + - 50 ml i 169 dage. Laveste pris i perioden er 76 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 113 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 93,81 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for haruharu wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+ /PA + + + + - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for haruharu wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+ /PA + + + + - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202693,81 kr7,19 kr (7%)
1. jun. 2026101 kr8 kr (7%)
31. maj 2026109 kr19 kr (21%)
26. maj 202690 kr19 kr (17%)
23. maj 2026109 kr15,19 kr (16%)
17. maj 202693,81 kr8,19 kr (8%)
15. maj 2026102 kr8,19 kr (9%)
12. maj 202693,81 kr
11. maj 202693,94 kr
10. maj 202693,81 kr4,9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret