Gå til hovedindhold

haruharu wonder Black Rice Facial Oil 30 ml

haruharu wonderHudplejeEAN: 8809532220731
Pris fra 128 krtil 325 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 94,86 kr 5. maj

Sammenlign priser på haruharu wonder Black Rice Facial Oil 30 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil
128 kr
Til butik
HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil billede

Produktinformation

En let og fugtgivende olie, der mindsker tør hud og giver huden en sund glød. Denne olie indeholder 45% fermenteret sort ris ekstrakt, der har et naturligt højt indhold af antioxidanter, hvilket hjælper med at beskytte huden mod aldringstegn og frie radikaler.

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: HRS04-O
EAN: 8809532220731
Varenr.: 3354230
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Haruharu Wonder sort Rice Facial Oil 30 ml
-34%157,97 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Haruharu Wonder sort Rice Facial Oil 30 ml billede

Produktinformation

Haruharu Wonder Black Rice Facial Oil er en let og fugtgivende olie, der mindsker tør hud og giver huden en sund glød. Denne olie indeholder 45% fermenteret sort ris ekstrakt, der har et naturligt højt indhold af antioxidanter, hvilket hjælper med at besk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skin Care
EAN: 8809532220731
Varenr.: 124968
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
haruharu wonder Black Rice Facial Oil 30ml
-20%171 kr
Før 214 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Haruharu Wonder Black Rice Facial Oil 30 ml
186 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
haruharu wonder Black Rice Facial Oil 30 ml
299 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
haruharu wonder Black Rice Facial Oil 30 ml
325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad haruharu wonder Black Rice Facial Oil 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad haruharu wonder Black Rice Facial Oil 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK128 kr167 krKøb
2NiceHair.dk157,97 kr157,97 krKøb
3Cocopanda DK171 kr171 krKøb
4Teknikproffset DK186 kr235 krKøb
5NordicFeel DK299 kr299 krKøb
6Lyko DK325 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for haruharu wonder Black Rice Facial Oil 30 ml

PriceData har fulgt prisen på haruharu wonder Black Rice Facial Oil 30 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 90,3 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 128 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 35% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for haruharu wonder Black Rice Facial Oil 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for haruharu wonder Black Rice Facial Oil 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026128 kr4 kr (3%)
17. maj 2026124 kr2 kr (2%)
16. maj 2026122 kr6 kr (5%)
14. maj 2026116 kr10 kr (8%)
6. maj 2026126 kr31,14 kr (33%)
5. maj 202694,86 kr10,14 kr (10%)
28. apr. 2026105 kr7 kr (6%)
9. apr. 2026112 kr17 kr (13%)
8. apr. 2026129 kr17 kr (15%)
1. apr. 2026112 kr7 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret