Gå til hovedindhold

haruharu wonder Black Rice Hyaluronic Anti-wrinkle Serum 50 ml

haruharu wonderHudplejeEAN: 8809532220908
Pris fra 108 krtil 289 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 181 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97 kr 30. apr.

Sammenlign priser på haruharu wonder Black Rice Hyaluronic Anti-wrinkle Serum 50 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum
108 kr
Til butik
HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum billede

Produktinformation

Et serum, der formindsker fine linjer og samtidig tilfører huden fugt. Dette serum indeholder risekstrakt, der i mange århundreder, især i Asien, har været brugt til at pleje huden. Ris indeholder en høj koncentration af aminosyrer og vitamin E, der vil tilføre fugt og glød til huden.

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: HRS04-SE
EAN: 8809532220908
Varenr.: 3354231
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-wrinkle Serum 50 ml
118 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Haruharu Wonder sort Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum 50 ml
-47%125,95 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Haruharu Wonder sort Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum 50 ml billede

Produktinformation

Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum er et serum, der formindsker fine linjer og samtidig tilfører huden fugt. Dette serum indeholder risekstrakt, der i mange århundreder, især i Asien, har været brugt til at pleje huden. Ris indeholde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skin Care
EAN: 8809532220908
Varenr.: 124967
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
haruharu wonder Black Rice Hyaluronic Anti-wrinkle Serum 50ml
-20%147 kr
Før 184 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
haruharu wonder Black Rice Hyaluronic Anti-wrinkle Serum 50 ml
267 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
haruharu wonder Black Rice Hyaluronic Anti-wrinkle Serum 50 ml
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad haruharu wonder Black Rice Hyaluronic Anti-wrinkle Serum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad haruharu wonder Black Rice Hyaluronic Anti-wrinkle Serum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK108 kr147 krKøb
2Teknikproffset DK118 kr167 krKøb
3NiceHair.dk125,95 kr125,95 krKøb
4Cocopanda DK147 kr147 krKøb
5NordicFeel DK267 kr267 krKøb
6Lyko DK289 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for haruharu wonder Black Rice Hyaluronic Anti-wrinkle Serum 50 ml

PriceData har fulgt prisen på haruharu wonder Black Rice Hyaluronic Anti-wrinkle Serum 50 ml i 172 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for haruharu wonder Black Rice Hyaluronic Anti-wrinkle Serum 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for haruharu wonder Black Rice Hyaluronic Anti-wrinkle Serum 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026108 kr3 kr (3%)
18. maj 2026105 kr1 kr (1%)
17. maj 2026106 kr3 kr (3%)
15. maj 2026109 kr1 kr (1%)
14. maj 2026110 kr8 kr (7%)
8. maj 2026118 kr8 kr (7%)
7. maj 2026110 kr2 kr (2%)
6. maj 2026108 kr11 kr (11%)
30. apr. 202697 kr2 kr (2%)
28. apr. 202699 kr6 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret