Gå til hovedindhold

Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil mat hvid

HansgroheSanitetEAN: 4059625334904
Pris fra 1.684 krtil 2.384 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 700 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.529 kr 2. maj

Sammenlign priser på Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil mat hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1684 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Vivenis 110 håndvaskarmatur mat hvid
1.684 kr
Til butik
Hansgrohe Vivenis 110 håndvaskarmatur mat hvid billede

Produktinformation

Et elegant og moderne design fuld af funktion Vivenis 1-grebs håndvaskarmatur med AirPower Dette håndvaskarmatur fra Hansgrohe er i et elegant design, der ikke uden grund har vundet en reddot design award i 2021. Du kan vælge at skabe en iøjefaldende kont...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvasken
Farve: white
EAN: 4059625334904
Varenr.: 702073200
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Vivenis 110 håndvaskarmatur mat hvid
1.684 kr
Til butik
Hansgrohe Vivenis 110 håndvaskarmatur mat hvid billede

Produktinformation

Smukt 1-grebs håndvaskarmatur Hangrohe Vivenis håndvaskarmaturet er designet lækkert og elegant, og vil give dit badeværelse et stilet look. Dette smukke design har endda vundet en reddot design award i 2021. Udstyret med EcoSmart Håndvaskarmaturets EcoSm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: white
EAN: 4059625334904
Varenr.: 702073200
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Vivenis 110 håndvaskarmatur mat hvid
1.709 kr
Til butik
Hansgrohe Vivenis 110 håndvaskarmatur mat hvid billede

Produktinformation

Hansgrohe Vivenis 110 stilrent armatur til små vaske Vivenis 110 er et kompakt og pænt armatur, der passer særligt godt til mindre vaske og gæstetoiletter. Den matte hvide overflade giver et lyst og roligt udtryk, og den bløde vandstråle føles behagelig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvaske
Farve: white
EAN: 4059625334904
Varenr.: 702073200
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndvaskarmatur Vivenis 110 m/lov MH
1.790 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil mat hvid
2.096 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Vivenis mat hvidt håndvaskarmatur
2.203,48 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Vivenis håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil mat hvid
2.384 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK1.684 kr1.684 krKøb
2CompletVVS1.684 kr1.684 krKøb
3LavprisVVS1.709 kr1.709 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.790 kr1.790 krKøb
5Elvvs.dk2.096 kr2.096 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.203,48 kr2.203,48 krKøb
7Proshop DK2.384 kr2.384 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil mat hvid

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil mat hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.529 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.746 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.647 kr.

Den nuværende pris på 1.684 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20261.684 kr38 kr (2%)
16. maj 20261.722 kr38 kr (2%)
3. maj 20261.684 kr155 kr (10%)
2. maj 20261.529 kr155 kr (9%)
1. maj 20261.684 kr155 kr (10%)
19. apr. 20261.529 kr155 kr (9%)
17. apr. 20261.684 kr155 kr (10%)
3. apr. 20261.529 kr90 kr (6%)
26. mar. 20261.619 kr65 kr (4%)
25. mar. 20261.684 kr65 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret