Gå til hovedindhold

Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil krom

HansgroheSanitetEAN: 4059625334980
Pris fra 1.259 krtil 1.399 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.169 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil krom og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1259 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Vivenis 110 håndvaskarmatur, krom
-3%1.259 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Vivenis 110 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Vælg Hansgrohe Vivenis 110 for et minimalistisk og organisk udtryk Hansgrohe Vivenis 110 håndvaskarmatur i krom er det perfekte valg til mindre håndvaske, som for eksempel på gæstetoilettet. Det enkle og stilfulde design skaber et roligt udtryk, mens de t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 4059625334980
Varenr.: 702073204
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndvaskarmatur Vivenis 110 m/l.o.v krom
1.283 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Vivenis 110 hndvaskarmatur, lft-op bundventil, krom
1.293 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vivenis håndvaskarmatur 110 - krom
-5%1.309 kr
Før 1.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vivenis håndvaskarmatur 110 - krom
-5%1.329 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil krom
1.362 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Vivenis håndvaskarmatur 146mm med løft-op BV, krom
1.394,88 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Vivenis 110 håndvaskarmatur, krom
1.399 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Vivenis 110 håndvaskarmatur, krom
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.259 kr1.259 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.283 kr1.283 krKøb
3WATTOO.DK1.293 kr1.293 krKøb
4Boligcenter DK1.309 kr1.309 krKøb
5Vivas DK1.329 kr1.418 krKøb
6Elvvs.dk1.362 kr1.362 krKøb
7EL-GROSSISTEN1.394,88 kr1.394,88 krKøb
8BilligVVS DK1.399 kr1.399 krKøb
9CompletVVS1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil krom

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil krom i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.031 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.229 kr.

Den nuværende pris på 1.259 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Hansgrohe vivenis 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.259 kr36 kr (3%)
25. maj 20261.223 kr70 kr (5%)
24. maj 20261.293 kr34 kr (3%)
17. maj 20261.259 kr17 kr (1%)
16. maj 20261.276 kr17 kr (1%)
14. maj 20261.259 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.257 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.258 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.259 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.258 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret