Gå til hovedindhold

HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - koldt/forblandet vand

HansgroheSanitetEAN: 4059625353356
Pris fra 1.224 krtil 1.581 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 357 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.181 kr 18. apr.

Sammenlign priser på HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - koldt/forblandet vand og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1224 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Vernis Blend elektronisk håndvaskarmatur til koldt vand, 6 V
1.224 kr
Til butik
hansgrohe Vernis Blend elektronisk håndvaskarmatur til koldt vand, 6 V billede

Produktinformation

Består af: ComfortZone 100 fremspring 112 mm stråletype: normalstråle vinkeljusterbar perlator for koldt vand eller forhåndsjusteret/-tilpasset vand isoleret vandføring infrarød sensorteknik automatisk omgivelsestilpasning af infrarødsensorerne visning af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvaskarmaturer
EAN: 4059625353356
Varenr.: 2899447
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Vernis Blend berringsfrit hndvaskarmatur, koldt vand, 6V batteri, krom
1.264 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vernis Elektronisk Håndvaskarmatur 6V
1.294,56 kr
Til butik
Vernis Elektronisk Håndvaskarmatur 6V billede

Produktinformation

• ComfortZone 100 • fremspring 112 mm • stråletype: normalstråle • vinkeljusterbar perlator • for koldt vand eller forhåndsjusteret/-tilpasset vand • med isoleret vandføring • infrarød sensorteknik • automatisk omgi

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Hardware
EAN: 4059625353356
Varenr.: 8015085338946
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - koldt/forblandet vand
1.332 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vernis elektronisk håndvaskarmatur 6v
1.421,25 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Vernis Blend Elektronisk håndvaskarmatur til koldt vand, 6 V, krom
1.581 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - koldt/forblandet vand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - koldt/forblandet vand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.224 kr1.224 krKøb
2WATTOO.DK1.264 kr1.264 krKøb
3Billigelogvvs.dk1.294,56 kr1.294,56 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.332 kr1.332 krKøb
5MaintainIt1.421,25 kr1.421,25 krKøb
6Proshop DK1.581 kr1.581 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - koldt/forblandet vand

PriceData har fulgt prisen på HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - koldt/forblandet vand i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.148 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 1.294 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.207 kr.

Den nuværende pris på 1.224 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - koldt/forblandet vand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - koldt/forblandet vand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.224 kr10 kr (1%)
2. jun. 20261.214 kr10 kr (1%)
1. jun. 20261.224 kr10 kr (1%)
30. maj 20261.214 kr10 kr (1%)
27. maj 20261.224 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.233 kr21 kr (2%)
22. maj 20261.254 kr10 kr (1%)
21. maj 20261.264 kr30 kr (2%)
20. maj 20261.234 kr60 kr (5%)
18. maj 20261.294 kr30 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret