Gå til hovedindhold

HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - forhåndsjusterbar temperatur

HansgroheSanitetEAN: 4059625353363
Pris fra 1.418 krtil 1.823,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 405,75 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.310 kr 4. apr.

Sammenlign priser på HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - forhåndsjusterbar temperatur og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1418 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Vernis Blend berringsfrit hndvaskarmatur, 6V batteri, krom
1.418 kr
Til butik
Hansgrohe Vernis Blend berringsfrit hndvaskarmatur, 6V batteri, krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: WATTOO.DK VVS Vandhaner Hndvaskarmaturer
EAN: 4059625353363
Varenr.: 704113104
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - forhåndsjusterbar temperatur
1.456 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Vernis Blend elektronisk håndvaskarmatur med forhåndsjusterbar temperatur, 6 V
1.468 kr
Til butik
hansgrohe Vernis Blend elektronisk håndvaskarmatur med forhåndsjusterbar temperatur, 6 V billede

Produktinformation

Består af: ComfortZone 100 fremspring 112 mm stråletype: normalstråle vinkeljusterbar perlator temperatur forhåndsjusterbar isoleret vandføring kontraventil infrarød sensorteknik automatisk omgivelsestilpasning af infrarødsensorerne visning af batterinive...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvaskarmaturer
EAN: 4059625353363
Varenr.: 2899445
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vernis elektronisk håndvaskarmatur 6v
1.728,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Vernis Blend håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
1.799 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Vernis Blend håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
1.799 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Vernis Blend elektronisk håndvaskarmatur med forhåndsjusterbar temperatur, 6 V
1.823,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - forhåndsjusterbar temperatur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - forhåndsjusterbar temperatur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.418 kr1.418 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.456 kr1.456 krKøb
3Elvvs.dk1.468 kr1.468 krKøb
4MaintainIt1.728,75 kr1.728,75 krKøb
5BilligVVS DK1.799 kr1.799 krKøb
6LavprisVVS1.799 kr1.799 krKøb
7vvsfittings.dk1.823,75 kr1.823,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - forhåndsjusterbar temperatur

PriceData har fulgt prisen på HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - forhåndsjusterbar temperatur i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.310 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 1.502 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.411 kr.

Den nuværende pris på 1.418 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - forhåndsjusterbar temperatur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for HansGrohe Vernis Blend 6V elektronisk håndvaskarmatur uden bundventil - forhåndsjusterbar temperatur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.418 kr38 kr (3%)
1. jun. 20261.456 kr38 kr (3%)
27. maj 20261.418 kr38 kr (3%)
26. maj 20261.456 kr38 kr (3%)
23. maj 20261.418 kr38 kr (3%)
22. maj 20261.456 kr38 kr (3%)
8. maj 20261.418 kr38 kr (3%)
3. maj 20261.456 kr57 kr (4%)
30. apr. 20261.399 kr40 kr (3%)
29. apr. 20261.439 kr56 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret