Gå til hovedindhold

hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, krom. C-tud

HansgroheSanitetEAN: 4059625255339
Pris fra 1.548 krtil 2.024 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 476 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.384 kr 9. apr.

Sammenlign priser på hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, krom. C-tud og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1548 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
hansGrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, krom
1.548 kr
Til butik
hansGrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Køkkenarmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 72804000
EAN: 4059625255339
Varenr.: 6468469
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, krom
-5%1.709 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe M54 køkkenarmatur i krom med C-tud der kan indstilles til 4 forskellige svingradius: 60°, 110°, 150° eller 360°. Armaturet er med QuickClean luftblander der gør det nemt at fjerne kalkrester blot ved at gnide på perlatoren. Hansgrohe er kendeteg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Køkkenvaske
Farve: chrome
EAN: 4059625255339
Varenr.: 705847304
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
HG Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, krom. C-tud
1.782 kr
Til butik
HG Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, krom. C-tud billede

Produktinformation

ComfortZone 220 Svingningsområde svingningsområde kan justeres i 4 trin på 60 °, 110 °, 150 ° eller 360 ° Laminarstråle Maksimal gennemstrømsmængde ved 3 bar: 9 l/min Keramisk kartusche G 3/8´´ -tilslutningsslanger

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: hansgrohe Varekatalog
EAN: 4059625255339
Varenr.: 2653585
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, krom
1.799 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TALIS M54 1-GREBS KØKKENARMATUR 220
1.818,95 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, krom
1.889 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, krom. C-tud
1.922,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis 220 køkkenarmatur, krom
2.024 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, krom. C-tud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, krom. C-tud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.548 kr1.548 krKøb
2LavprisVVS1.709 kr1.709 krKøb
3Elvvs.dk1.782 kr1.782 krKøb
4CompletVVS1.799 kr1.799 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.818,95 kr1.818,95 krKøb
6BilligVVS DK1.889 kr1.889 krKøb
7vvsfittings.dk1.922,5 kr1.922,5 krKøb
8Proshop DK2.024 kr2.024 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, krom. C-tud

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, krom. C-tud i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.384 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 1.566 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.527 kr.

Den nuværende pris på 1.548 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, krom. C-tud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, krom. C-tud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.548 kr28 kr (2%)
30. maj 20261.520 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.519 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.520 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.521 kr133 kr (10%)
11. apr. 20261.388 kr4 kr (0%)
9. apr. 20261.384 kr139 kr (9%)
5. apr. 20261.523 kr1 kr (0%)
4. apr. 20261.524 kr1 kr (0%)
2. apr. 20261.525 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret