Gå til hovedindhold

HansGrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, mat sort

HansgroheSanitetEAN: 4059625412640
Pris fra 999 krtil 1.399 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 973 kr 3. mar.

Sammenlign priser på HansGrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, mat sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris S hndvaskarmatur 110, CoolStart, mat sort
999 kr
Til butik
Hansgrohe Rebris S hndvaskarmatur 110, CoolStart, mat sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: WATTOO.DK VVS Vandhaner Hndvaskarmaturer
EAN: 4059625412640
Varenr.: 701585411
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HansGrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, mat sort
1.076 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris S håndvaskarmatur 110 CoolStart uden BV, mat sort
1.083,05 kr
Til butik
Hansgrohe Rebris S håndvaskarmatur 110 CoolStart uden BV, mat sort billede

Produktinformation

Skab et blødt og harmonisk udtryk med Rebris S fra HansgroheHansgrohes Rebris S serie er lavet med et harmonisk, enkelt og blødt design, som gør at armaturerne vil passe perfekt ind i mange typer badeværelser, gamle som nye. Match produkterne i Rebris S s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Starters
EAN: 4059625412640
Varenr.: 15842946974031
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe rebris s 1-grebs håndvaskarmatur 110 coolstart u/bv, mat sort
1.164 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris S 110 håndvaskarmatur, mat sort
-3%1.169 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hg rebris s håndvaskarmatur 110 cs
1.218,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris S 110 håndvaskarmatur, mat sort
1.259 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris S 110 håndvaskarmatur, mat sort
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HansGrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HansGrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK999 kr999 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.076 kr1.076 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.083,05 kr1.083,05 krKøb
4Elvvs.dk1.164 kr1.164 krKøb
5LavprisVVS1.169 kr1.169 krKøb
6MaintainIt1.218,75 kr1.218,75 krKøb
7CompletVVS1.259 kr1.259 krKøb
8BilligVVS DK1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HansGrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, mat sort

PriceData har fulgt prisen på HansGrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, mat sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 875,7 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 1.159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.015 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for HansGrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, mat sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for HansGrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, mat sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026999 kr84,05 kr (8%)
26. maj 20261.083,05 kr84,05 kr (8%)
23. maj 2026999 kr84,05 kr (8%)
22. maj 20261.083,05 kr84,05 kr (8%)
15. maj 2026999 kr148 kr (13%)
11. maj 20261.147 kr12 kr (1%)
10. maj 20261.159 kr23 kr (2%)
9. maj 20261.136 kr59,65 kr (6%)
7. maj 20261.076,35 kr59,65 kr (5%)
6. maj 20261.136 kr59,65 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret