Gå til hovedindhold

hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, krom

HansgroheSanitetEAN: 4059625402276
Pris fra 768 krtil 1.099 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 331 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 735 kr 10. mar.

Sammenlign priser på hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, krom og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 768 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Rebris S 1-grebs - håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, krom
768 kr
Til butik
HG Rebris S 1-grebs - håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Håndvaskearmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 72519000
EAN: 4059625402276
Varenr.: 9294036
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe rebris s 1-grebs håndvaskarmatur 110 coolstart med løft-op bv, krom
814 kr
Til butik
Hansgrohe rebris s 1-grebs håndvaskarmatur 110 coolstart med løft-op bv, krom billede

Produktinformation

hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur, bundventil, ComfortZone 110, fremspring: 133 mm, tudhøjde: 109 mm, stråletype: normalstråle, maksimal gennemstrømsmængde ved 3 bar: 5 l/min., keramisk kartusche, mulighed for temperaturbegrænsning, løft-op venti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: hansgrohe Varekatalog
EAN: 4059625402276
Varenr.: 3049443
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris S 110 håndvaskarmatur, krom
-6%881 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Rebris S 110 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Rebris S 110 krom armatur med koldstart Rebris S 110 er et moderne og funktionelt armatur i krom, der passer perfekt til det mindre badeværelse. Den bløde form og ensartede finish giver et roligt udtryk, mens CoolStart sørger for, at vandet alt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 4059625402276
Varenr.: 702101404
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris E håndvaskarmatur 80 med løft-op BV, krom
907,15 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, krom
1.020 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris S 110 håndvaskarmatur, krom
1.099 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris S 110 håndvaskarmatur, krom
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK768 kr807 krKøb
2Elvvs.dk814 kr814 krKøb
3LavprisVVS881 kr881 krKøb
4EL-GROSSISTEN907,15 kr907,15 krKøb
5vvsfittings.dk1.020 kr1.020 krKøb
6BilligVVS DK1.099 kr1.099 krKøb
7CompletVVS1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, krom

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, krom i 147 dage. Laveste pris i perioden er 713 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 810 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 749 kr.

Den nuværende pris på 768 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026768 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026767 kr1 kr (0%)
28. maj 2026768 kr1 kr (0%)
23. maj 2026767 kr1 kr (0%)
21. maj 2026768 kr1 kr (0%)
20. maj 2026767 kr10 kr (1%)
19. maj 2026777 kr10 kr (1%)
18. maj 2026767 kr15 kr (2%)
17. maj 2026782 kr15 kr (2%)
15. maj 2026767 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret