Gå til hovedindhold

hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, mat sort

HansgroheSanitetEAN: 4059625402269
Pris fra 931 krtil 1.276,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 345,25 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 899 kr 3. apr.

Sammenlign priser på hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, mat sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 931 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
hansGrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart m/løft-op bv, mat sort
931 kr
Til butik
hansGrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart m/løft-op bv, mat sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Håndvaskearmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 72519670
EAN: 4059625402269
Varenr.: 9294037
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe rebris s 1-grebs håndvaskarmatur 110 coolstart med løft-op bv, mat sort
1.039 kr
Til butik
Hansgrohe rebris s 1-grebs håndvaskarmatur 110 coolstart med løft-op bv, mat sort billede

Produktinformation

hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur, bundventil, ComfortZone 110, fremspring: 133 mm, tudhøjde: 109 mm, stråletype: normalstråle, maksimal gennemstrømsmængde ved 3 bar: 5 l/min., keramisk kartusche, mulighed for temperaturbegrænsning, løft-op venti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: hansgrohe Varekatalog
EAN: 4059625402269
Varenr.: 3049444
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris S 110 håndvaskarmatur, mat sort
-2%1.079 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Rebris S 110 håndvaskarmatur, mat sort billede

Produktinformation

Hansgrohe Rebris S 110 mat sort armatur med koldstart Rebris S 110 er et moderne og funktionelt armatur i mat sort, der passer perfekt til det mindre badeværelse. Den bløde form og ensartede finish giver et roligt udtryk, mens CoolStart sørger for, at va...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvaske
Farve: black
EAN: 4059625402269
Varenr.: 702101411
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris S 110 håndvaskarmatur, mat sort
1.099 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris E håndvaskarmatur 110 u/bv, Mat sort
1.134,54 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris S 110 håndvaskarmatur, mat sort
1.199 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, mat sort
1.276,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK931 kr970 krKøb
2Elvvs.dk1.039 kr1.039 krKøb
3LavprisVVS1.079 kr1.079 krKøb
4CompletVVS1.099 kr1.099 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.134,54 kr1.134,54 krKøb
6BilligVVS DK1.199 kr1.199 krKøb
7vvsfittings.dk1.276,25 kr1.276,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, mat sort

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, mat sort i 154 dage. Laveste pris i perioden er 896 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 1.078 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 956 kr.

Den nuværende pris på 931 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 47 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, mat sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart med løft-op bundventil, mat sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026931 kr39 kr (4%)
1. jun. 2026970 kr44 kr (5%)
30. maj 2026926 kr113 kr (11%)
29. maj 20261.039 kr60 kr (6%)
28. maj 2026979 kr8 kr (1%)
27. maj 2026971 kr39 kr (4%)
26. maj 2026932 kr146 kr (14%)
25. maj 20261.078 kr99 kr (10%)
23. maj 2026979 kr47 kr (5%)
22. maj 2026932 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret