Gå til hovedindhold

hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, krom

HansgroheSanitetEAN: 4059625412657
Pris fra 722 krtil 1.099 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 377 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 709 kr 14. maj

Sammenlign priser på hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, krom og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 722 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Rebris S 1-grebs - håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, krom
722 kr
Til butik
HG Rebris S 1-grebs - håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Håndvaskearmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 72520000
EAN: 4059625412657
Varenr.: 9294038
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe rebris s 1-grebs håndvaskarmatur 110 coolstart u/bv, krom
791 kr
Til butik
Hansgrohe rebris s 1-grebs håndvaskarmatur 110 coolstart u/bv, krom billede

Produktinformation

hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur, ComfortZone 110, fremspring: 133 mm, tudhøjde: 109 mm, stråletype: normalstråle, maksimal gennemstrømsmængde ved 3 bar: 5 l/min., keramisk kartusche, mulighed for temperaturbegrænsning. Krom.

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: hansgrohe Varekatalog
EAN: 4059625412657
Varenr.: 3049495
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris S 110 håndvaskarmatur, krom
-6%854 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Rebris S 110 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Rebris S 110 vandbesparende armatur i krom Rebris S 110 er et moderne og funktionelt armatur i krom, der passer perfekt til det mindre badeværelse. Den bløde form og ensartede finish giver et roligt udtryk, mens EcoSmart sørger for, at vandet a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 4059625412657
Varenr.: 701585404
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris S håndvaskarmatur 110 CoolStart uden BV, krom
863,23 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris S 110 håndvaskarmatur, krom
890 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, krom
940 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Rebris S 110 håndvaskarmatur, krom
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK722 kr761 krKøb
2Elvvs.dk791 kr791 krKøb
3LavprisVVS854 kr854 krKøb
4EL-GROSSISTEN863,23 kr863,23 krKøb
5CompletVVS890 kr890 krKøb
6vvsfittings.dk940 kr940 krKøb
7BilligVVS DK1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, krom

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, krom i 182 dage. Laveste pris i perioden er 666,9 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 818 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 739 kr.

Den nuværende pris på 722 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for hansgrohe Rebris S 1-grebs håndvaskarmatur 110 CoolStart uden bundventil, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026722 kr1 kr (0%)
16. maj 2026721 kr12 kr (2%)
14. maj 2026709 kr13 kr (2%)
10. maj 2026722 kr15 kr (2%)
9. maj 2026737 kr15 kr (2%)
6. maj 2026722 kr2 kr (0%)
30. apr. 2026724 kr2 kr (0%)
25. apr. 2026726 kr2 kr (0%)
20. apr. 2026728 kr2 kr (0%)
19. apr. 2026726 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret