Gå til hovedindhold

hansgrohe Vario Ecostat 1001 CL termostatsæt Inkl. Crometta Vario jet 65cm. Eksklusiv rosetter og forskruninger

HansgroheSanitetEAN: 4011097809335
Pris fra 1.279 krtil 1.841,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 562,25 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.149 kr 1. apr.

Sammenlign priser på hansgrohe Vario Ecostat 1001 CL termostatsæt Inkl. Crometta Vario jet 65cm. Eksklusiv rosetter og forskruninger og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1279 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta brusest, Ecostat 1001 CL termostat, krom, 65 cm
1.279 kr
Til butik
Hansgrohe Crometta brusest, Ecostat 1001 CL termostat, krom, 65 cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: WATTOO.DK VVS Bad Brusest
EAN: 4011097809335
Varenr.: 722383440
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Ecostat 1001CL termostatsæt - Inkl. Crometta Vario jet 65cm, EKSL. rosetter/forskrueninger
1.317 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta brusesæt, krom
1.599 kr
Til butik
Hansgrohe Crometta brusesæt, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Crometta En uforskammet behagelig brusefornøjelse! Med Crometta Vario bruseren får du en bruser, der giver dig mere komfort og større bruseglæde i hverdagen. Den store håndbruser giver med sin Rain og IntenseRain stråle nogle yderst bløde og be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Bruseren
Farve: chrome
EAN: 4011097809335
Varenr.: 722383440
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta brusesæt, krom
1.699 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta Vario brusesæt med Ecostat 1001 CL termostat, hvid/krom
1.813 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Vario Ecostat 1001 CL termostatsæt Inkl. Crometta Vario jet 65cm. Eksklusiv rosetter og forskruninger
1.841,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Vario Ecostat 1001 CL termostatsæt Inkl. Crometta Vario jet 65cm. Eksklusiv rosetter og forskruninger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Vario Ecostat 1001 CL termostatsæt Inkl. Crometta Vario jet 65cm. Eksklusiv rosetter og forskruninger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.279 kr1.279 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.317 kr1.317 krKøb
3BilligVVS DK1.599 kr1.599 krKøb
4LavprisVVS1.699 kr1.699 krKøb
5Proshop DK1.813 kr1.813 krKøb
6vvsfittings.dk1.841,25 kr1.841,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe Vario Ecostat 1001 CL termostatsæt Inkl. Crometta Vario jet 65cm. Eksklusiv rosetter og forskruninger

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe Vario Ecostat 1001 CL termostatsæt Inkl. Crometta Vario jet 65cm. Eksklusiv rosetter og forskruninger i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.149 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 1.336 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.283 kr.

Den nuværende pris på 1.279 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for hansgrohe Vario Ecostat 1001 CL termostatsæt Inkl. Crometta Vario jet 65cm. Eksklusiv rosetter og forskruninger. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for hansgrohe Vario Ecostat 1001 CL termostatsæt Inkl. Crometta Vario jet 65cm. Eksklusiv rosetter og forskruninger de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.279 kr38 kr (3%)
2. jun. 20261.317 kr1 kr (0%)
1. jun. 20261.318 kr38 kr (3%)
29. maj 20261.280 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.281 kr38 kr (3%)
26. maj 20261.319 kr38 kr (3%)
25. maj 20261.281 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.282 kr38 kr (3%)
22. maj 20261.320 kr38 kr (3%)
21. maj 20261.282 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret