Gå til hovedindhold

Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, guld

HansgroheSanitetEAN: 4059625321904
Pris fra 2.228 krtil 2.599 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 371 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.961,25 kr 9. maj

Sammenlign priser på Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, guld og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2228 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Addstoris barberspejl med LED lys. Poleret guld-optik
2.228 kr
Til butik
hansgrohe Addstoris barberspejl med LED lys. Poleret guld-optik billede

Produktinformation

HG AddStoris barberspejl m/LED lys PGO

Produktspecifikationer

Kategori: Kosmetikspejle
EAN: 4059625321904
Varenr.: 2806809
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, guld
2.236,19 kr
Til butik
Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, guld billede

Produktinformation

Små ting med stor effektMed AddStoris præsenterer Hansgrohe en serie af dekorativt tilbehør til badeværelset.De i alt 24 forskellige dele i 6 smukke overflader sørger for, at områderne ved håndvask, toilet og brus altid er ryddeligt, og at ting er inden f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4059625321904
Varenr.: 15842772648271
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kosmetikspejl AddStoris m/lys pol.guld
2.256 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris makeup spejl med lys, guld
2.299 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris makeup spejl med lys, guld
2.399 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris makeup spejl med lys, guld
2.399 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris makeup spejl med lys, guld
2.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, guld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, guld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk2.228 kr2.228 krKøb
2EL-GROSSISTEN2.236,19 kr2.236,19 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.256 kr2.256 krKøb
4CompletVVS2.299 kr2.299 krKøb
5Greenline2.399 kr2.399 krKøb
6LampeGuru.dk2.399 kr2.399 krKøb
7BilligVVS DK2.599 kr2.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, guld

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, guld i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.961,25 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 2.236,19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.149 kr.

Den nuværende pris på 2.228 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, guld. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, guld de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.228 kr69 kr (3%)
26. maj 20262.159 kr77,19 kr (3%)
24. maj 20262.236,19 kr77,19 kr (4%)
19. maj 20262.159 kr197,75 kr (10%)
9. maj 20261.961,25 kr197,75 kr (9%)
3. maj 20262.159 kr180 kr (9%)
3. apr. 20261.979 kr220 kr (10%)
18. mar. 20262.199 kr37 kr (2%)
17. mar. 20262.236 kr37 kr (2%)
3. mar. 20262.199 kr130 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret