Gå til hovedindhold

hansgrohe Addstoris barberspejl med LED lys brushed bronze

HansgroheSanitetEAN: 4059625321911
Pris fra 2.228 krtil 3.299 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.071 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.069 kr 26. maj

Sammenlign priser på hansgrohe Addstoris barberspejl med LED lys brushed bronze og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2228 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Addstoris barberspejl med LED lys brushed bronze
2.228 kr
Til butik
hansgrohe Addstoris barberspejl med LED lys brushed bronze billede

Produktinformation

HG AddStoris barberspejl m/LED lys BBR

Produktspecifikationer

Kategori: Kosmetikspejle
EAN: 4059625321911
Varenr.: 2806802
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kosmetikspejl AddStoris m/lys bør.bronze
2.256 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris makeup spejl med lys, børstet bronze
2.399 kr
Til butik
Hansgrohe AddStoris makeup spejl med lys, børstet bronze billede

Produktinformation

Makeup spejl med LED lys og forstørrelses-funktion Hansgrohe præsenterer med deres AddStoris kollektion en række smukt badeværelsestilbehør. Denne serie af makeup spejle med LED lys kan fås i 6 fortryllende overflader. Et fortryllende kosmetikspejl fra H...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Hus & hjem
Farve: bronze
Størrelse: 16 cm diameter
EAN: 4059625321911
Varenr.: 771966302
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris makeup spejl med lys, børstet bronze
2.399 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris makeup spejl med lys, børstet bronze
2.799 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris makeup spejl med lys, børstet bronze
3.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Addstoris barberspejl med LED lys brushed bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Addstoris barberspejl med LED lys brushed bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk2.228 kr2.228 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.256 kr2.256 krKøb
3Greenline2.399 kr2.399 krKøb
4LampeGuru.dk2.399 kr2.399 krKøb
5BilligVVS DK2.799 kr2.799 krKøb
6CompletVVS3.299 kr3.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe Addstoris barberspejl med LED lys brushed bronze

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe Addstoris barberspejl med LED lys brushed bronze i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.942 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 2.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.162 kr.

Den nuværende pris på 2.228 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for hansgrohe Addstoris barberspejl med LED lys brushed bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for hansgrohe Addstoris barberspejl med LED lys brushed bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.228 kr159 kr (8%)
26. maj 20262.069 kr248 kr (11%)
25. maj 20262.317 kr82 kr (3%)
24. maj 20262.399 kr330 kr (16%)
17. maj 20262.069 kr330 kr (14%)
16. maj 20262.399 kr330 kr (16%)
12. maj 20262.069 kr330 kr (14%)
11. maj 20262.399 kr330 kr (16%)
3. maj 20262.069 kr89 kr (4%)
18. apr. 20262.158 kr41 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret