Gå til hovedindhold

Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, krom

HansgroheSanitetEAN: 4059625321683
Pris fra 1.348 krtil 1.599 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 251 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.232 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, krom og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1348 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Addstoris barberspejl med LED lys forkr
1.348 kr
Til butik
hansgrohe Addstoris barberspejl med LED lys forkr billede

Produktinformation

HG AddStoris barberspejl m/LED lys krom

Produktspecifikationer

Kategori: Kosmetikspejle
EAN: 4059625321683
Varenr.: 2806808
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, krom
1.418,76 kr
Til butik
Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, krom billede

Produktinformation

Små ting med stor effekt.Med AddStoris præsenterer Hansgrohe en serie af dekorativt tilbehør til badeværelset.De i alt 24 forskellige dele i 6 smukke overflader sørger for, at områderne ved håndvask, toilet og brus altid er ryddeligt, og at ting er inden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4059625321683
Varenr.: 15842772058447
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kosmetikspejl AddStoris m/lys krom
1.466 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris makeup spejl med lys, krom
1.499 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris makeup spejl med lys, krom
1.599 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris makeup spejl med lys, krom
1.599 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris makeup spejl med lys, krom
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.348 kr1.348 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.418,76 kr1.418,76 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.466 kr1.466 krKøb
4BilligVVS DK1.499 kr1.499 krKøb
5Greenline1.599 kr1.599 krKøb
6LampeGuru.dk1.599 kr1.599 krKøb
7CompletVVS1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, krom

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.169 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 1.501 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.284 kr.

Den nuværende pris på 1.348 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Hansgrohe AddStoris barberspejl 2arme/3xforstør m/LED lys, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.348 kr89 kr (7%)
26. maj 20261.259 kr89 kr (7%)
25. maj 20261.348 kr70,76 kr (5%)
24. maj 20261.418,76 kr159,76 kr (13%)
17. maj 20261.259 kr25,64 kr (2%)
16. maj 20261.284,64 kr25,64 kr (2%)
12. maj 20261.259 kr25,64 kr (2%)
11. maj 20261.284,64 kr25,64 kr (2%)
3. maj 20261.259 kr25,64 kr (2%)
29. apr. 20261.284,64 kr3,64 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret