Gå til hovedindhold

Hansgrohe AddStoris makeup spejl, Ø18,8 cm, børstet bronze

HansgroheSanitetEAN: 4059625321973
Pris fra 1.506 krtil 1.899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 393 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.439 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Hansgrohe AddStoris makeup spejl, Ø18,8 cm, børstet bronze og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1506 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Addstoris barber-/kosmetikspejl brushed bronze
1.506 kr
Til butik
hansgrohe Addstoris barber-/kosmetikspejl brushed bronze billede

Produktinformation

HG AddStoris barber-/kosmetikspejl BBR

Produktspecifikationer

Kategori: Kosmetikspejle
EAN: 4059625321973
Varenr.: 2806780
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris makeup spejl, Ø18,8 cm, børstet bronze
-3%1.529 kr
Før 1.569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe AddStoris makeup spejl, Ø18,8 cm, børstet bronze billede

Produktinformation

Praktisk vægspejl fra Hansgrohe AddStoris med fleksibel arm Uanset om du lægger make-up, trimmer skægget eller bare skal tjekke, at alt sidder som det skal, så gør AddStoris kosmetikspejlet det nemmere at få øje på detaljerne. Det enkle design og den børs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: bronze
Størrelse: 18.8 cm
EAN: 4059625321973
Varenr.: 771966102
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kosmetikspejl AddStoris børstet bronze
1.580 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris makeup spejl, Ø18,8 cm, børstet bronze
1.699 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe AddStoris makeup spejl, Ø18,8 cm, børstet bronze
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe AddStoris makeup spejl, Ø18,8 cm, børstet bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe AddStoris makeup spejl, Ø18,8 cm, børstet bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.506 kr1.506 krKøb
2LavprisVVS1.529 kr1.529 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.580 kr1.580 krKøb
4CompletVVS1.699 kr1.699 krKøb
5BilligVVS DK1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe AddStoris makeup spejl, Ø18,8 cm, børstet bronze

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe AddStoris makeup spejl, Ø18,8 cm, børstet bronze i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.271 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.672 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.520 kr.

Den nuværende pris på 1.506 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Hansgrohe AddStoris makeup spejl, Ø18,8 cm, børstet bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Hansgrohe AddStoris makeup spejl, Ø18,8 cm, børstet bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.506 kr23 kr (2%)
26. maj 20261.529 kr51 kr (3%)
24. maj 20261.580 kr51 kr (3%)
17. maj 20261.529 kr38 kr (2%)
16. maj 20261.567 kr38 kr (2%)
12. maj 20261.529 kr38 kr (2%)
11. maj 20261.567 kr38 kr (2%)
3. maj 20261.529 kr90 kr (6%)
25. apr. 20261.439 kr210 kr (13%)
24. apr. 20261.649 kr23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret