Gå til hovedindhold

Tehalit Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 7,5 til 10 mm kabel, 10 x 11 mm (M 1659), perlehvid - 2 meter

TehalitKablerEAN: 4012740309004
Pris fra 23,75 krtil 90 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 66,25 kr (74% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 7,5 til 10 mm kabel, 10 x 11 mm (M 1659), perlehvid - 2 meter og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23.75 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kanal mini-snap 11x10 perlehvid
23,75 kr
Til butik
H
Produktbillede

Produktinformation

Mini-snap kanal, til at klæbe på et plant underlag for at fastholde for eksempel antennekabel

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: kabelkanal
Farve: perlehvid
EAN: 4012740309004
Varenr.: 7936007662
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kanal Mini-Snap 11X10 Perlehvid
45,96 kr
Til butik
Kanal Mini-Snap 11X10 Perlehvid billede

Produktinformation

Mini-snap kanal, til at klæbe på et plant underlag for at fastholde for eksempel antennekabel Mini-snap kanal M1659 PH Højde 10mm, bredde 11mm, Længde 2000mm Perlehvid ral 9016 Søgetermer: 7936007662 - 7936007662 - 7936007662 - 4012740309004

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Plumbing
EAN: 4012740309004
Varenr.: 8810565173585
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 7,5 til 10 mm kabel, 10 x 11 mm (M 1659), perlehvid - 2 meter
51,5 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
2 meter Tehalit ledningskanal hvid, 11x10 mm
65 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
2 meter Tehalit kabelkanal, 11x10 mm, hvid
80 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
2 meter Tehalit kabelkanal, 11x10 mm i hvid
86 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
2 meter Tehalit ledningskanal hvid, 11x10 mm
90 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 7,5 til 10 mm kabel, 10 x 11 mm (M 1659), perlehvid - 2 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 7,5 til 10 mm kabel, 10 x 11 mm (M 1659), perlehvid - 2 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt23,75 kr23,75 krKøb
2Billigelogvvs.dk45,96 kr45,96 krKøb
3WATTOO.DK51,5 kr51,5 krKøb
4LavprisEl65 kr65 krKøb
5BilligVVS DK80 kr80 krKøb
6LavprisVVS86 kr86 krKøb
7Greenline90 kr90 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 7,5 til 10 mm kabel, 10 x 11 mm (M 1659), perlehvid - 2 meter

PriceData har fulgt prisen på Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 7,5 til 10 mm kabel, 10 x 11 mm (M 1659), perlehvid - 2 meter i 169 dage. Laveste pris i perioden er 23,75 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 23,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 7,5 til 10 mm kabel, 10 x 11 mm (M 1659), perlehvid - 2 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 7,5 til 10 mm kabel, 10 x 11 mm (M 1659), perlehvid - 2 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 202623,75 kr1,59 kr (6%)
19. apr. 202625,34 kr20,08 kr (44%)
18. apr. 202645,42 kr21,67 kr (91%)
4. apr. 202623,75 kr1,59 kr (6%)
3. apr. 202625,34 kr1,59 kr (7%)
29. mar. 202623,75 kr1,59 kr (6%)
27. mar. 202625,34 kr1,59 kr (7%)
11. mar. 202623,75 kr1,59 kr (6%)
10. mar. 202625,34 kr1,59 kr (7%)
6. mar. 202623,75 kr1,59 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret