Gå til hovedindhold

Tehalit Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 6,5 til 8 mm kabel, 7 x 8 mm (M 1673), perlehvid - 2 meter

TehalitKablerEAN: 4012740309011
Pris fra 28,75 krtil 76 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 47,25 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27,74 kr 24. maj

Sammenlign priser på Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 6,5 til 8 mm kabel, 7 x 8 mm (M 1673), perlehvid - 2 meter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28.75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wexøe Mini-snap kanal Perlehvid M1673PERL
28,75 kr
Til butik
Wexøe Mini-snap kanal Perlehvid M1673PERL billede

Produktinformation

Kabelkanal mini snap 8x7mm perlehvid 2M lgd M1673PH

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Kabelkanal
EAN: 4012740309011
Varenr.: 7936007633
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 6,5 til 8 mm kabel, 7 x 8 mm (M 1673), perlehvid - 2 meter
57 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
2 meter Tehalit ledningskanal hvid, 8x7 mm
65 kr
Til butik
2 meter Tehalit ledningskanal hvid, 8x7 mm billede

Produktinformation

Ledningsskjuler i hvid Dette er en hvid ledningskanal, som passer til de fleste lampeledninger. Derudover er den også velegnet til at organisere ledninger og kabler fra fjernsynet, computeren eller andre ledninger. Ledningsskjuleren monteres direkte på væ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tehalit
Kategori: Kabler
Farve: white
Størrelse: 8x7mm, length 2m
EAN: 4012740309011
Varenr.: 7936007633
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
2 meter Tehalit kabelkanal, 8x7 mm, hvid
76 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
2 meter Tehalit ledningskanal hvid, 8x7 mm
76 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
2 meter Tehalit kabelkanal, 8x7 mm i hvid
76 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 6,5 til 8 mm kabel, 7 x 8 mm (M 1673), perlehvid - 2 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 6,5 til 8 mm kabel, 7 x 8 mm (M 1673), perlehvid - 2 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk28,75 kr28,75 krKøb
2WATTOO.DK57 kr57 krKøb
3LavprisEl65 kr65 krKøb
4BilligVVS DK76 kr76 krKøb
5Greenline76 kr76 krKøb
6LavprisVVS76 kr76 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 6,5 til 8 mm kabel, 7 x 8 mm (M 1673), perlehvid - 2 meter

PriceData har fulgt prisen på Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 6,5 til 8 mm kabel, 7 x 8 mm (M 1673), perlehvid - 2 meter i 177 dage. Laveste pris i perioden er 27,74 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 57 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 28,75 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 6,5 til 8 mm kabel, 7 x 8 mm (M 1673), perlehvid - 2 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 6,5 til 8 mm kabel, 7 x 8 mm (M 1673), perlehvid - 2 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202628,75 kr1,01 kr (4%)
24. maj 202627,74 kr1,01 kr (4%)
23. maj 202628,75 kr1,01 kr (4%)
7. maj 202627,74 kr1,01 kr (4%)
6. maj 202628,75 kr1,01 kr (4%)
23. apr. 202627,74 kr1,01 kr (4%)
22. apr. 202628,75 kr1,01 kr (4%)
19. apr. 202627,74 kr1,01 kr (4%)
18. apr. 202628,75 kr1,01 kr (4%)
15. apr. 202627,74 kr1,01 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret