Gå til hovedindhold

Tehalit Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 4,5 til 6 mm kabel, 5,5 x 6 mm (M 1647), perlehvid - 2 meter

TehalitKablerEAN: 4012740308984
Pris fra 21,25 krtil 90 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 68,75 kr (76% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 4,5 til 6 mm kabel, 5,5 x 6 mm (M 1647), perlehvid - 2 meter og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21.25 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kanal mini-snap 6x5,5 perlehvid
21,25 kr
Til butik
H
Produktbillede

Produktinformation

Mini-snap kanal, til at klæbe på et plant underlag for at fastholde for eksempel antennekabel

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: kabelkanal
Farve: perlehvid
EAN: 4012740308984
Varenr.: 7936007646
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wexøe Mini-snap kanal Perlehvid M1647PERL
27,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kanal Mini-Snap 6X5,5 Perlehvid
41,27 kr
Til butik
Kanal Mini-Snap 6X5,5 Perlehvid billede

Produktinformation

Mini-snap kanal, til at klæbe på et plant underlag for at fastholde for eksempel antennekabel Mini-snap kanal M1647 PH Højde 5,5mm, bredde 6mm$, Længde 2000mm Perlehvid ral 9016 Søgetermer: 7936007646 - 7936007646 - 7936007646 - 4012740308984

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Plumbing
EAN: 4012740308984
Varenr.: 8810565239121
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 4,5 til 6 mm kabel, 5,5 x 6 mm (M 1647), perlehvid - 2 meter
58,5 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
2 meter Tehalit ledningskanal hvid, 6x5,5 mm
65 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
2 meter Tehalit ledningskanal hvid, 6x5,5 mm
76 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
2 meter Tehalit kabelkanal, 6x5,5 mm, hvid
80 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
2 meter Tehalit kabelkanal, 6x5,5 mm i hvid
90 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 4,5 til 6 mm kabel, 5,5 x 6 mm (M 1647), perlehvid - 2 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 4,5 til 6 mm kabel, 5,5 x 6 mm (M 1647), perlehvid - 2 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt21,25 kr21,25 krKøb
2vvsfittings.dk27,5 kr27,5 krKøb
3Billigelogvvs.dk41,27 kr41,27 krKøb
4WATTOO.DK58,5 kr58,5 krKøb
5LavprisEl65 kr65 krKøb
6Greenline76 kr76 krKøb
7BilligVVS DK80 kr80 krKøb
8LavprisVVS90 kr90 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 4,5 til 6 mm kabel, 5,5 x 6 mm (M 1647), perlehvid - 2 meter

PriceData har fulgt prisen på Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 4,5 til 6 mm kabel, 5,5 x 6 mm (M 1647), perlehvid - 2 meter i 177 dage. Laveste pris i perioden er 21,25 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 60 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 21,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 4,5 til 6 mm kabel, 5,5 x 6 mm (M 1647), perlehvid - 2 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Hager Minikanal Mini-snap - Kabelkanal med tape for 4,5 til 6 mm kabel, 5,5 x 6 mm (M 1647), perlehvid - 2 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 202621,25 kr1,49 kr (7%)
19. apr. 202622,74 kr4,76 kr (17%)
18. apr. 202627,5 kr6,25 kr (29%)
4. apr. 202621,25 kr1,49 kr (7%)
3. apr. 202622,74 kr1,49 kr (7%)
29. mar. 202621,25 kr1,49 kr (7%)
27. mar. 202622,74 kr1,49 kr (7%)
11. mar. 202621,25 kr1,49 kr (7%)
10. mar. 202622,74 kr1,49 kr (7%)
6. mar. 202621,25 kr1,49 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret