Gå til hovedindhold

Hager låge for Gamma gruppetavle på 2x13 moduler i hvid

HagerEludstyrEAN: 3250612963225
Pris fra 200 krtil 270 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 196 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Hager låge for Gamma gruppetavle på 2x13 moduler i hvid og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 200 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hager Låge hvid for GD213F
200 kr
Til butik
Hager Låge hvid for GD213F billede

Produktinformation

Låge hvid for GD213F Produkt beskrivelse: Hvid låge for GD213F

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Tavler og kasser
Artikel nr.: GP213P
EAN: 3250612963225
Varenr.: 2764882
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hager låge for Gamma gruppetavle på 2x13 moduler i hvid
205 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hager Låge Til GD213F gruppetavle i Hvid
205 kr
Til butik
Hager Låge Til GD213F gruppetavle i Hvid billede

Produktinformation

Hager Gamma låger incl. Hængsel for mini Gamma og Gamma op til 4 rækker, IP40 med låge monteret, farve RAL 9010 eller røgfarvet. Produktinformation.: Type Dørstoppper Udførselse som gennemsigtig dør Nej Material Plastik Farve Hvid Kapslingsklasse (IP) IP4...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Hager Gruppetavler
EAN: 3250612963225
Varenr.: 127971
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LÅGE F. GD213F HVID
210,52 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Låge til Gamma gruppetavle GD213F hvid GP213P
217 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Låge F. Gd213F Hvid
223,92 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hager låge for Gamma gruppetavle, 2x13 moduler, hvid
225 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hager låge for Gamma gruppetavle på 2x13 moduler i hvid
229 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Låge f. gd213f hvid
230 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hager låge for Gamma gruppetavle, 2x13 moduler, hvid
239 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Låge Hvid Til 2Rk 26M Gp213P
270 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hager låge for Gamma gruppetavle på 2x13 moduler i hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hager låge for Gamma gruppetavle på 2x13 moduler i hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK200 kr239 krKøb
2LavprisEl205 kr205 krKøb
3Elvvs.dk205 kr205 krKøb
4EL-GROSSISTEN210,52 kr210,52 krKøb
5CS MEGASTORE DK217 kr256 krKøb
6Billigelogvvs.dk223,92 kr223,92 krKøb
7BilligVVS DK225 kr225 krKøb
8LavprisVVS229 kr229 krKøb
9MaintainIt230 kr230 krKøb
10Greenline239 kr239 krKøb
11vvsfittings.dk270 kr270 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hager låge for Gamma gruppetavle på 2x13 moduler i hvid

PriceData har fulgt prisen på Hager låge for Gamma gruppetavle på 2x13 moduler i hvid i 154 dage. Laveste pris i perioden er 182 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 205 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 196 kr.

Den nuværende pris på 200 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Hager låge for Gamma gruppetavle på 2x13 moduler i hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Hager låge for Gamma gruppetavle på 2x13 moduler i hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026200 kr5 kr (2%)
28. maj 2026205 kr5 kr (3%)
9. maj 2026200 kr2 kr (1%)
7. maj 2026202 kr2 kr (1%)
14. apr. 2026200 kr4 kr (2%)
10. apr. 2026196 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026198 kr2 kr (1%)
29. mar. 2026196 kr2 kr (1%)
27. mar. 2026198 kr2 kr (1%)
25. feb. 2026196 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret