Gå til hovedindhold

Lge til Gamma gruppetavle GD313F, hvid, 250 mm x 500 mm - Hager

HagerEludstyrEAN: 3250612963232
Pris fra 245 krtil 303 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 230 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Lge til Gamma gruppetavle GD313F, hvid, 250 mm x 500 mm - Hager og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 245 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hager Låge hvid for GD313F
245 kr
Til butik
Hager Låge hvid for GD313F billede

Produktinformation

Låge hvid for GD313F Produkt beskrivelse: Hvid låge for GD313F

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Tavler og kasser
Artikel nr.: GP313P
EAN: 3250612963232
Varenr.: 2764879
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hager Låge GD313F t/GD339F gruppetavle 3 rækker i Hvid
246 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lge til Gamma gruppetavle GD313F, hvid, 250 mm x 500 mm - Hager
253 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LÅGE F. GD313F HVID
255,61 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Låge F. Gd313F Hvid
271,87 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hager låge for Gamma gruppetavle, 3x13 moduler, hvid
279 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Låge f. gd313f hvid
280 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hager GP313P, Hvid, 250 mm, 500 mm
303 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lge til Gamma gruppetavle GD313F, hvid, 250 mm x 500 mm - Hager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lge til Gamma gruppetavle GD313F, hvid, 250 mm x 500 mm - Hager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK245 kr284 krKøb
2Elvvs.dk246 kr246 krKøb
3WATTOO.DK253 kr253 krKøb
4EL-GROSSISTEN255,61 kr255,61 krKøb
5Billigelogvvs.dk271,87 kr271,87 krKøb
6Greenline279 kr279 krKøb
7MaintainIt280 kr280 krKøb
8CS MEGASTORE DK303 kr342 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lge til Gamma gruppetavle GD313F, hvid, 250 mm x 500 mm - Hager

PriceData har fulgt prisen på Lge til Gamma gruppetavle GD313F, hvid, 250 mm x 500 mm - Hager i 154 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 235 kr.

Den nuværende pris på 245 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Lge til Gamma gruppetavle GD313F, hvid, 250 mm x 500 mm - Hager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Lge til Gamma gruppetavle GD313F, hvid, 250 mm x 500 mm - Hager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026245 kr2 kr (1%)
27. apr. 2026243 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026242 kr2 kr (1%)
22. apr. 2026240 kr2 kr (1%)
20. apr. 2026238 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026236 kr2 kr (1%)
16. apr. 2026234 kr2 kr (1%)
11. apr. 2026232 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026230 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026229 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret