Gå til hovedindhold

HAGER Gruppetavle GD413F 4 x 13 moduler med PE-klemme HxBxD: 625 x 250 x 103 mm IP 30, Hvid RAL 9010

HagerEludstyrEAN: 3250612845200
Pris fra 264 krtil 399 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 135 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HAGER Gruppetavle GD413F 4 x 13 moduler med PE-klemme HxBxD: 625 x 250 x 103 mm IP 30, Hvid RAL 9010 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 264 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gruppetavle Gamma 4R 52 modul GD413F
264 kr
Til butik
Gruppetavle Gamma 4R 52 modul GD413F billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Tavlemateriel Eltavler Gruppetavler
EAN: 3250612845200
Varenr.: 1516006296
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hager Gruppetavle 4R 52M m PE-klemme
277 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HAGER Gruppetavle GD413F 4 x 13 moduler med PE-klemme HxBxD: 625 x 250 x 103 mm IP 30, Hvid RAL 9010
304 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hager Gruppetavle Gamma 4R 52 modul GD452F
307 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hager Gamma gruppetavle, klemme, 4x13 moduler
309 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gruppetavle Gamma 4R 52M Db.Iso
326,1 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gruppetavle gamma 4r 52m db.iso
335 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gruppetavle Hager 4Rk 52M Gd413F
385 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gruppetable 4R 52M IP30 dobbelt isoleret
399 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Gruppetable 4R 52M IP30 dobbelt isoleret
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HAGER Gruppetavle GD413F 4 x 13 moduler med PE-klemme HxBxD: 625 x 250 x 103 mm IP 30, Hvid RAL 9010 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HAGER Gruppetavle GD413F 4 x 13 moduler med PE-klemme HxBxD: 625 x 250 x 103 mm IP 30, Hvid RAL 9010 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK264 kr264 krKøb
2Proshop DK277 kr316 krKøb
3CS MEGASTORE DK304 kr343 krKøb
4Elvvs.dk307 kr307 krKøb
5Greenline309 kr309 krKøb
6Billigelogvvs.dk326,1 kr326,1 krKøb
7MaintainIt335 kr335 krKøb
8vvsfittings.dk385 kr385 krKøb
9EL-GROSSISTEN399 kr399 krKøb
10EL-NETSALG399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HAGER Gruppetavle GD413F 4 x 13 moduler med PE-klemme HxBxD: 625 x 250 x 103 mm IP 30, Hvid RAL 9010

PriceData har fulgt prisen på HAGER Gruppetavle GD413F 4 x 13 moduler med PE-klemme HxBxD: 625 x 250 x 103 mm IP 30, Hvid RAL 9010 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 264 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 277 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 270 kr.

Den nuværende pris på 264 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for HAGER Gruppetavle GD413F 4 x 13 moduler med PE-klemme HxBxD: 625 x 250 x 103 mm IP 30, Hvid RAL 9010. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for HAGER Gruppetavle GD413F 4 x 13 moduler med PE-klemme HxBxD: 625 x 250 x 103 mm IP 30, Hvid RAL 9010 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026264 kr1 kr (0%)
28. maj 2026265 kr1 kr (0%)
26. maj 2026266 kr1 kr (0%)
25. maj 2026267 kr1 kr (0%)
24. maj 2026268 kr1 kr (0%)
23. maj 2026269 kr1 kr (0%)
22. maj 2026270 kr1 kr (0%)
21. maj 2026271 kr1 kr (0%)
20. maj 2026272 kr1 kr (0%)
19. maj 2026273 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret