Gå til hovedindhold

Håndklædeark Tork Xpress® H2 Multifold Universal 2-lag, hvid - (190 stk. x 20 pakker/karton)

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540759112
Pris fra 398 krtil 759,34 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 361,34 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 346 kr 22. maj

Sammenlign priser på Håndklædeark Tork Xpress® H2 Multifold Universal 2-lag, hvid - (190 stk. x 20 pakker/karton) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 398 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Den Glade Mund
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tork Xpress® Multifold H2 Håndklædeark 2-lags 47 11 03
398 kr
Til butik
Tork Xpress® Multifold H2 Håndklædeark 2-lags 47 11 03 billede

Produktinformation

Professionelle håndklædeark til erhverv og offentlige faciliteter Tork Xpress® Multifold Håndklædeark H2 er en driftssikker og hygiejnisk løsning til virksomheder, institutioner og kliniske miljøer, hvor der stilles høje krav til håndhygiejne og forbrugs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Essity
Kategori: ruller
EAN: 7322540759112
Varenr.: 60001
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndklædeark Tork Xpress® H2 Multifold Universal 2-lag, hvid - (190 stk. x 20 pakker/karton)
402 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Håndklædeark Tork H2 471103 Universal 2-lags 20x190 ark (3800 ark)
570,94 kr
Til butik
Håndklædeark Tork H2 471103 Universal 2-lags 20x190 ark (3800 ark) billede

Produktinformation

Produktinfo: Mærke: Tork Xpress® Model: 471103 System: H2 Multifold håndklædesystem Kvalitet: Universal - ren genbrugsfibre Udfoldet længde: 23.4 cm Udfoldet bredde: 21.3 cm Foldet længde: 7.8 cm Lag: 2-lags Prægning: Ja 3 hurtige: Perfekt til toiletter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklædeark
Farve: Hvid
EAN: 7322540759112
Varenr.: 199514
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Håndklædeark Tork Universal H2
-10%622,35 kr
Før 689,09 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Xpress Multifold Håndklædeark, Hvid 471103 H2 | | DISCOUNT | FSC
759,34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndklædeark Tork Xpress® H2 Multifold Universal 2-lag, hvid - (190 stk. x 20 pakker/karton) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndklædeark Tork Xpress® H2 Multifold Universal 2-lag, hvid - (190 stk. x 20 pakker/karton) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Den Glade Mund398 kr398 krKøb
2CS MEGASTORE DK402 kr441 krKøb
3Hertels Boresko570,94 kr570,94 krKøb
4RedOffice Konpap622,35 kr622,35 krKøb
5Sikkerhedsgiganten759,34 kr759,34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndklædeark Tork Xpress® H2 Multifold Universal 2-lag, hvid - (190 stk. x 20 pakker/karton)

PriceData har fulgt prisen på Håndklædeark Tork Xpress® H2 Multifold Universal 2-lag, hvid - (190 stk. x 20 pakker/karton) i 168 dage. Laveste pris i perioden er 346 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 402 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 378 kr.

Den nuværende pris på 398 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Håndklædeark Tork Xpress® H2 Multifold Universal 2-lag, hvid - (190 stk. x 20 pakker/karton). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Håndklædeark Tork Xpress® H2 Multifold Universal 2-lag, hvid - (190 stk. x 20 pakker/karton) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026398 kr4 kr (1%)
31. maj 2026402 kr4 kr (1%)
30. maj 2026398 kr11 kr (3%)
28. maj 2026387 kr11 kr (3%)
27. maj 2026398 kr4 kr (1%)
25. maj 2026402 kr56 kr (16%)
22. maj 2026346 kr1 kr (0%)
21. maj 2026347 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026346 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026347 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret