Gå til hovedindhold

Gustavsberg Securex kuglehane vinkelløbende med kontraventil, inkl. roset 65 mm. ½ forkromet med greb. Længde = 75mm.

GustavsbergSanitetEAN: 7393792102292
Pris fra 113,69 krtil 219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 105,31 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 112,35 kr 7. maj

Sammenlign priser på Gustavsberg Securex kuglehane vinkelløbende med kontraventil, inkl. roset 65 mm. ½ forkromet med greb. Længde = 75mm. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113.69 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" Kuglehane med kontra vinkelløbende nippel/nippel
113,69 kr
Til butik
1/2" Kuglehane med kontra vinkelløbende nippel/nippel billede

Produktinformation

Gustavsberg Securex kuglehane vinkelløbende med kontraventil. DN15 forkromet med greb Inkl. roset 65 mm Længde: 75 mm.

Produktspecifikationer

Mærke: GUSTAVSBERG
EAN: 7393792102292
Varenr.: 15843182936399
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kuglehane vl 1/2" n/n med kontraventil
125 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
127 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kuglehane 1/2" med kontra vinkelløbende nippel/nippel
137 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Securex Nilhane med kontraventil 1/2"
199 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Securex kuglehane vinkel 1/2" nippel/nippel m/kontraventil
219 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Securex kuglehane vinkel nippel/nippel med kontraventil 1/2"
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg Securex kuglehane vinkelløbende med kontraventil, inkl. roset 65 mm. ½ forkromet med greb. Længde = 75mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg Securex kuglehane vinkelløbende med kontraventil, inkl. roset 65 mm. ½ forkromet med greb. Længde = 75mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN113,69 kr113,69 krKøb
2MaintainIt125 kr125 krKøb
3CS MEGASTORE DK127 kr166 krKøb
4Elvvs.dk137 kr137 krKøb
5LavprisVVS199 kr199 krKøb
6BilligVVS DK219 kr219 krKøb
7CompletVVS219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gustavsberg Securex kuglehane vinkelløbende med kontraventil, inkl. roset 65 mm. ½ forkromet med greb. Længde = 75mm.

PriceData har fulgt prisen på Gustavsberg Securex kuglehane vinkelløbende med kontraventil, inkl. roset 65 mm. ½ forkromet med greb. Længde = 75mm. i 171 dage. Laveste pris i perioden er 112,35 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 113,69 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Gustavsberg Securex kuglehane vinkelløbende med kontraventil, inkl. roset 65 mm. ½ forkromet med greb. Længde = 75mm.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Gustavsberg Securex kuglehane vinkelløbende med kontraventil, inkl. roset 65 mm. ½ forkromet med greb. Længde = 75mm. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026113,69 kr1,34 kr (1%)
7. maj 2026112,35 kr8,57 kr (7%)
6. maj 2026120,92 kr8,57 kr (8%)
23. apr. 2026112,35 kr7,15 kr (6%)
22. apr. 2026119,5 kr7,15 kr (6%)
19. apr. 2026112,35 kr7,15 kr (6%)
18. apr. 2026119,5 kr7,15 kr (6%)
15. apr. 2026112,35 kr7,15 kr (6%)
14. apr. 2026119,5 kr7,15 kr (6%)
21. mar. 2026112,35 kr86,65 kr (44%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret