Gå til hovedindhold

Gustavsberg Securex kuglehane 1/2" nippel/nippel

GustavsbergSanitetEAN: 7393792101837
Pris fra 49 krtil 56,13 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 7,13 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 44,73 kr 10. maj

Sammenlign priser på Securex kuglehane 1/2" nippel/nippel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Securex kuglehane 1/2"
49 kr
Til butik
Securex kuglehane 1/2" billede

Produktinformation

Nippel 1/2" Nippel 1/2" Securex tidligere kendt som Frese

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: VVS fittings
EAN: 7393792101837
Varenr.: 743566214
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Securex kuglehane 1/2" nippel/nippel
55 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" Kort kuglehane nippel/nippel
56,13 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Securex kuglehane 1/2" nippel/nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Securex kuglehane 1/2" nippel/nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS49 kr49 krKøb
2BilligVVS DK55 kr55 krKøb
3EL-GROSSISTEN56,13 kr56,13 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Securex kuglehane 1/2" nippel/nippel

PriceData har fulgt prisen på Securex kuglehane 1/2" nippel/nippel i 181 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Securex kuglehane 1/2" nippel/nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Securex kuglehane 1/2" nippel/nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202649 kr3 kr (7%)
21. maj 202646 kr1 kr (2%)
17. maj 202645 kr
10. maj 202644,73 kr1,27 kr (3%)
7. jan. 202646 kr2 kr (5%)
4. dec. 202544 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret