Gå til hovedindhold

Viega Sanpress Inox overbøjning nippel/nippel 18 mm rustfrit stål

ViegaSanitetEAN: 4015211289010
Pris fra 183 krtil 271,24 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 88,24 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sanpress Inox overbøjning nippel/nippel 18 mm rustfrit stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sanpress Inox overbøjning nippel/nippel 18 mm rustfrit stål
183 kr
Til butik
Sanpress Inox overbøjning nippel/nippel 18 mm rustfrit stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 289010
EAN: 4015211289010
Varenr.: 3433116
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanipress overbøjning, brugsvand, 18 mm
199 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overbøjning 18 Rustfritstål / blank
203 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overbøjning, brugsvand, 18 mm
225 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
18 mm Sanpress overbøjning
271,24 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sanpress Inox overbøjning nippel/nippel 18 mm rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sanpress Inox overbøjning nippel/nippel 18 mm rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK183 kr222 krKøb
2CompletVVS199 kr199 krKøb
3Proshop DK203 kr242 krKøb
4BilligVVS DK225 kr225 krKøb
5EL-GROSSISTEN271,24 kr271,24 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sanpress Inox overbøjning nippel/nippel 18 mm rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Sanpress Inox overbøjning nippel/nippel 18 mm rustfrit stål i 180 dage. Laveste pris i perioden er 183 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 226 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 214 kr.

Den nuværende pris på 183 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Sanpress Inox overbøjning nippel/nippel 18 mm rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Sanpress Inox overbøjning nippel/nippel 18 mm rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026183 kr10 kr (5%)
6. maj 2026193 kr10 kr (5%)
5. maj 2026203 kr10 kr (5%)
30. apr. 2026193 kr10 kr (5%)
28. mar. 2026203 kr2 kr (1%)
27. mar. 2026205 kr9 kr (4%)
26. mar. 2026214 kr4 kr (2%)
9. mar. 2026218 kr6 kr (3%)
8. mar. 2026224 kr6 kr (3%)
15. feb. 2026218 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret