Gå til hovedindhold

GUSTAVSBERG Securex forkromet kuglehane 1/2 muffe/nippel med greb & kontraventil

GustavsbergSanitetEAN: 7393792102278
Pris fra 109,1 krtil 189 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 79,9 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 106 kr 19. apr.

Sammenlign priser på GUSTAVSBERG Securex forkromet kuglehane 1/2 muffe/nippel med greb & kontraventil og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109.1 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" Securex kuglehane m/kontra ligeløbende muffe/nippel
109,1 kr
Til butik
1/2" Securex kuglehane m/kontra ligeløbende muffe/nippel billede

Produktinformation

Securex forkromet kuglehane 1/2" muffe/nippel med greb & kontraventil

Produktspecifikationer

Mærke: GUSTAVSBERG
EAN: 7393792102278
Varenr.: 15843176415567
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Securex Kuglehane 1/2" M/N Kontra M/Greb
116,04 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Securex kuglehane 1/2" m/n kontra m/greb
120 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GUSTAVSBERG Securex forkromet kuglehane 1/2 muffe/nippel med greb & kontraventil
139 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kuglehane med kontraventil 1/2"
159 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Securex kuglehane 1/2" muffe/nippel m/kontraventil
175 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Securex kuglehane med kontraventil 1/2"
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GUSTAVSBERG Securex forkromet kuglehane 1/2 muffe/nippel med greb & kontraventil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GUSTAVSBERG Securex forkromet kuglehane 1/2 muffe/nippel med greb & kontraventil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN109,1 kr109,1 krKøb
2Billigelogvvs.dk116,04 kr116,04 krKøb
3MaintainIt120 kr120 krKøb
4CS MEGASTORE DK139 kr178 krKøb
5LavprisVVS159 kr159 krKøb
6BilligVVS DK175 kr175 krKøb
7CompletVVS189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GUSTAVSBERG Securex forkromet kuglehane 1/2 muffe/nippel med greb & kontraventil

PriceData har fulgt prisen på GUSTAVSBERG Securex forkromet kuglehane 1/2 muffe/nippel med greb & kontraventil i 177 dage. Laveste pris i perioden er 106 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 109,1 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for GUSTAVSBERG Securex forkromet kuglehane 1/2 muffe/nippel med greb & kontraventil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for GUSTAVSBERG Securex forkromet kuglehane 1/2 muffe/nippel med greb & kontraventil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026109,1 kr2,15 kr (2%)
7. maj 2026106,95 kr7,05 kr (6%)
6. maj 2026114 kr7,05 kr (7%)
25. apr. 2026106,95 kr
19. apr. 2026106 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026107 kr
15. apr. 2026106,95 kr5,05 kr (5%)
14. apr. 2026112 kr5,05 kr (5%)
21. mar. 2026106,95 kr9,05 kr (8%)
20. mar. 2026116 kr9,05 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret