Gå til hovedindhold

Villeroy & Boch Gustavsberg Public håndvask med overløb 600x550mm. Hvid

Villeroy & BochSanitetEAN: 4062373941287
Pris fra 2.510 krtil 3.207 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 697 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.399 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Gustavsberg Public håndvask med overløb 600x550mm. Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2510 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Public håndvask, 55x60 cm, hvid
2.510 kr
Til butik
Public håndvask, 55x60 cm, hvid billede

Produktinformation

Håndvask til hverdagsbrug i rengøringsvenligt design Gustavsberg Public håndvask er skabt til rum, hvor der er brug for en robust og nem løsning i hverdagen. Med sin brede form og enkle linjer passer den ind på både badeværelser i hjemmet og steder med ma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvasken
Farve: white
Størrelse: 55x60 cm
EAN: 4062373941287
Varenr.: 636822004
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Public håndvask, 55x60 cm, hvid
2.653 kr
Til butik
Public håndvask, 55x60 cm, hvid billede

Produktinformation

Håndvask med støttegreb og rengøringsvenligt design Gustavsberg Public er en håndvask, der gør det nemt at holde badeværelset både ryddeligt og tilgængeligt. Med sin brede form, glatte overflade og en praktisk grebsliste foran, er den oplagt i rum med man...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvaske
Farve: white
Størrelse: 55x60 cm
EAN: 4062373941287
Varenr.: 636822004
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Public håndvask, 55x60 cm, hvid
2.799 kr
Til butik
Public håndvask, 55x60 cm, hvid billede

Produktinformation

Robust håndvask med grebsliste og god plads Når du vælger Gustavsberg Public, får du en håndvask, der er tænkt til steder, hvor der sker lidt mere. Den rummelige form, grebslisten foran og den rengøringsvenlige overflade gør den oplagt til både badeværels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vaske & armaturer
Farve: white
Størrelse: 55x60 cm
EAN: 4062373941287
Varenr.: 636822004
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gustavsberg Public håndvask med overløb 600x550mm. Hvid
3.035 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndvask Public 4G8060&#8203 60x55cm hvid
3.207 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg Public håndvask med overløb 600x550mm. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg Public håndvask med overløb 600x550mm. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK2.510 kr2.510 krKøb
2LavprisVVS2.653 kr2.653 krKøb
3CompletVVS2.799 kr2.799 krKøb
4vvsfittings.dk3.035 kr3.035 krKøb
5CS MEGASTORE DK3.207 kr3.406 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gustavsberg Public håndvask med overløb 600x550mm. Hvid

PriceData har fulgt prisen på Gustavsberg Public håndvask med overløb 600x550mm. Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.983 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 3.035 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.465 kr.

Den nuværende pris på 2.510 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Gustavsberg Public håndvask med overløb 600x550mm. Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Gustavsberg Public håndvask med overløb 600x550mm. Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.510 kr11 kr (0%)
27. maj 20262.499 kr11 kr (0%)
26. maj 20262.510 kr11 kr (0%)
17. maj 20262.499 kr536 kr (18%)
16. maj 20263.035 kr536 kr (21%)
10. maj 20262.499 kr11 kr (0%)
9. maj 20262.510 kr11 kr (0%)
26. mar. 20262.499 kr100 kr (4%)
9. mar. 20262.399 kr100 kr (4%)
8. mar. 20262.499 kr100 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret