Gå til hovedindhold

Heatcom Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 1,1m² (0,5m x 2,20m)

HeatcomEludstyrEAN: 5707359508786
Pris fra 410 krtil 829 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 419 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 1,1m² (0,5m x 2,20m) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 410 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gulvvarmemtte Flxmat 3, 100W/m, 1,1m (0,5m x 2,20m)
410 kr
Til butik
Gulvvarmemtte Flxmat 3, 100W/m, 1,1m (0,5m x 2,20m) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Heatcom
Kategori: WATTOO.DK Mrker Heatcom
EAN: 5707359508786
Varenr.: 6235508782
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Heatcom FLX3 gulvvarmemåtte, 100W/m², 110W, 1,1 m²
539 kr
Til butik
Heatcom FLX3 gulvvarmemåtte, 100W/m², 110W, 1,1 m² billede

Produktinformation

Varme og komfort til dit hjem gulvvarmemåtte fra Heatcom Drømmer du om lune gulve i badeværelset eller entréen? Med denne gulvvarmemåtte fra Heatcom får du en diskret og effektiv løsning, der nemt passer ind i både nybyggeri og renovering. Måtten er desi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Heatcom
Kategori: Varme
Størrelse: 1.1 m²
EAN: 5707359508786
Varenr.: 6235508782
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flxmat 3 100 W/m² 1,1m² (0,5m x 2,20m)
549 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 1,1m² (0,5m x 2,20m)
572,95 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Heatcom FLX3 gulvvarmemåtte, 100W/m², 110W, 1,1 m²
736 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Heatcom FLX3 gulvvarmemåtte, 100W/m², 110W, 1,1 m²
819 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Heatcom FLX3 gulvvarmemåtte, 100W/m², 110W, 1,1 m²
825 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Heatcom FLX3 gulvvarmemåtte, 100W/m², 110W, 1,1 m²
829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 1,1m² (0,5m x 2,20m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 1,1m² (0,5m x 2,20m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK410 kr410 krKøb
2CompletVVS539 kr539 krKøb
3CS MEGASTORE DK549 kr588 krKøb
4EL-GROSSISTEN572,95 kr572,95 krKøb
5LavprisEl736 kr736 krKøb
6BilligVVS DK819 kr819 krKøb
7LavprisVVS825 kr825 krKøb
8Greenline829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 1,1m² (0,5m x 2,20m)

PriceData har fulgt prisen på Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 1,1m² (0,5m x 2,20m) i 162 dage. Laveste pris i perioden er 400 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 736 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 481 kr.

Den nuværende pris på 410 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 1,1m² (0,5m x 2,20m). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 1,1m² (0,5m x 2,20m) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026410 kr326 kr (44%)
26. maj 2026736 kr326 kr (80%)
23. maj 2026410 kr129 kr (24%)
22. maj 2026539 kr129 kr (31%)
8. maj 2026410 kr129 kr (24%)
7. maj 2026539 kr129 kr (31%)
30. apr. 2026410 kr129 kr (24%)
29. apr. 2026539 kr129 kr (31%)
1. apr. 2026410 kr143,96 kr (26%)
31. mar. 2026553,96 kr143,96 kr (35%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret